Whatsapp Web Nedir Nasıl Kullanılır? Whatsapp Web Ne İşe Yarar
 Oldukça yaygın kullanımı ile ihtiyaç haline gelen Whatsapp artık web hizmet ile karşınızda peki Whatsapp web nedir nasıl kullanılır?  Tüm detaylarını anlatacak ve yüklemesini de yine sizlere sunuyor olacağız. Sizlerde hem cep telefonlarınızda hem de bilgisayar ve tabletlerinizde de Whatsapp kullanmak isterseniz yapmanız gereken çok kolay. Whatsapp web ne işe yarar ve kullanışlı hemen inceleme altına alalım

 

Whatsapp web nedir?

Whatsapp bildiğiniz gibi online mesajlaşma şeklidir ve şimdiye kadar sadece bu akıllı telefonlar aracılığı ile oluyordu şimdi ise Whatsapp web aracılığı ile pclerinizde de kullanım yapabileceksiniz. Yalnız bu uygulama için cep telefonunuzun yakınlarda olması gerekiyor. Yani cep telefonlarınızı unuttuğunuz ya da sarjı bittiği an yaralanma gibi bir söz konusu olmuyor. Bir nevi Whatsapp web nedir diye baktığımızda cep telefonunun ekranı pc ye aktarma işlemi diyebiliriz.

Whatsapp web nasıl kullanılır?

Whatsapp web sayfanız açık olduğunda gelen bir ileti buraya da düşecek ve sizler isterseniz pc den  e yanıt verebileceksiniz. Aynı mesaj elbette akılı telefonlarınıza da ulaşıyor olacak.

Whatsapp ne işe yarar?

Whatsapp web ne işe yarar diye baktığımızda sizlere daha seri yazabilme imkanı,  whatsapp hesabınıza gönderilenleri daha hızlı alma imkanı sunuyor olacak. Örneğin oc başsında bsiit geçiriyorsunuz ve o anda biri ile mesajlaşıyorsunuz. Her dakika cep telefonunu elinize almak yerine hemen Whatsapp web sayfasını aççarak yazılanları okuyabilir e istediğiniz mesajları gönderebilirsiniz.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×