Kerimcan Durmaz Saldırıya Uğradı! Samsun'da Sahneye Çıkan Durmaz'ın Sağlık Durumu Nasıl?
 Kerimcan Durmaz bu gece çıktığı bir gece klubünda pompalı tüfekli saldırıya uğradı. Kerimcan Durmaz’ın sağlık durumunun iyi olduğunu ama çok korktuğu gelen haberler arasında. Olaylı geceden haberler gelmeye devam ediyor. Kerimcan Durmaz saldırı hakkında henüz konuşmadı ve hayranları oldukça meraklanmaya ve olayın nedenini araştırmaya devam ediyorlar. Yapılan saldırının nedeni ise Homofobik nedenlerden dolayı yapıldığı yönünde.

 

Son aylarda çok yoğun olarak çalışan Kerimcan Durmaz yaptığı DJ performansı ile tanınmaya başladı. Şimdi akıllara gelen ise bir gece kulübüne nasıl oluyor da silahlı bir şekilde giriş yapılıyor? Olayın tüm ayrıntıları çok yakında belli oluyor olacak. Muhtemelen artık daha fazla önlem alarak sahnede çıkacak olan Durmaz’a ve tüm giden konuklara geçmiş olsun diliyoruz.

 

Olay yerine pompalı tüfekler ile giren saldırganlar Kerimcan sahnede ikan ateş açtılar ve herkese korku yaşatmayı başardılar. Olay yerine çok sayıda polis ekipleri ivedi bir hız ile geldi ve geniş çaplı araştırma ve soruşturma başlatıldı. Kerimcan Durmaz’ı izlemeye gidenler ise sosyal medyada hemen gördüklerini yayınlayarak olay yerinden fotoğrafları da paylaştılar.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×