Selahattin Demirtaş Oyunu Nerede Kullandı? Selahattin Demirtaş 1 Kasım Seçimleri İçin Neler Söyledi?
 1 Kasım 2015 seçimlerinde parti liderleri oylarını kullanmaya başladı. Selahattin Demirtaş oyunu nerede kullandı? Selahattin Demirtaş oy kullandıktan sonra ne açıklama yaptı ve neler temenni etti? Selahattin Demirtaş oyunu Sultanbeyli Mevlana ortaokulunda kullanarak en hayırlı sonuçların çıkmasını temenni etti.

Selahattin Demirtaş oyunu kullandı ve sonrasında ise kısa bir açıklama yaptı. Barışa dair bir sonuç beklediklerini ve sıkıntılı dönemlerden geçtiklerini dile getiren Demirtaş herkes gibi sonuçları merakla beklediğini ekledi.

Demirtaş oy kullandıktan sonra açıklamasında, sandıktan sonuç ne çıkarsa çıksın hep umutla bakmak gerektiğini ve herkesin oylarını kullanmaya davet ederek, oylara sahip çıkılması gerektiğini bildirdi.

Selahattin Demirtaş seçim sonuçlarını nerede izleyecek yanıtını ise Ankara açıklaması ile yaptı. Seçim sonuçlarını Ankara’da takip edecek olan Demirtaş oyunu kullandıktan sonra okuldan ayrıldı.

Demirtaş, "Bugün sandıktan ne çıkarsa çıksın, herkes açısından geleceğe daha da umutla bakmayı gerektirecek sonuç olacağından kuşku duymuyoruz. Allah bir kez daha hepimize hayırlı uğurlu etsin diyoruz. Herkes mutlaka bugün akşama kadar oylarını kullansın. Geleceğimizi belirlemek halkın elindedir. Sandık iradesi, güçlü bir şekilde demokrasimizi inşa etmeye yardımcı olsun temennisinde bulunuyorum. Herkese hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×