Gezici Erken Seçim Anketi! Erken Seçim Anketleri Doğru Mu? Erken Seçim Anketi Ve Önde Giden Partiler (AKP - CHP - MHP - HDP)
 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan erken seçim anketi sonuçları çok merak ediliyor. Erken Seçim anket sonuçları birçok araştırma şirketine göre farklı sonuçları ortaya çıkarabilir. Gezici seçim anketi sonuçlarına göre hangi parti önde? Yüksek Seçim Kurulu’nın 1 Kasım erken seçim günü öncesi yapılan Gezici erken seçim anket sonuçlarına bakalım.

3 farklı erken seçim anketleri yayınlanmaya devam ediliyor. Hepsi az çok da olsa biraz farklı sonuçlar ile karşımıza çıkıyor. En çok merak edilen ise Gezici erken seçim anket sonuçları oluyor. Hangi parti önde ve hangi parti oy kaybediyor merak ediliyor.

Gezisi Araştırma şirketi sahibi olan Murat Gezici Samanyolu tv kanalında yapmış oldukları Gezici anket sonuçlarını açıkladılar. Buna göre 2015 erken seçim anket sonuçları son durumu şu şekilde

AKP erken seçim anket sonucu yüzde 39,2

CHP erken seçim anket sonucu yüzde 26,4

MHP erken seçim anket sonucu yüzde 16,2

HDP erken seçim anket sonucu 14,1 olarak ortaya çıkıyor.

Elbette bunların yanı sıra farklı araştırma şirketleri de partiler için oy dağılımı ortaya koymak adına erken seçim anketleri yapıyorlar. Bazı anket firmalarında oldukça farklı rakamlar çıkabiliyor. Sizlere son dakika erken seçim anketlerimi sunarak bilgi almanıza yardımcı oluyor olacağız. En çok tercih edilen gezici erken seçim anketi, sonar erken seçim anketi sonuçları ve dahasını takip edebilirsiniz.

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×