Zuhal Topal Naz İle Konuştu! Naz Neden Evleneceksen Gel'den Ayrıldı Ve Zuhal Topal’a Geri Döndü?
 Evleneceksen gel programına katılan Naz bu kez yine oradan ayrılarak Zuhal Topal ile anlaştı ve programa geri döndü. Zuhal Topal Naz olarak tanınırken birde Seda Sayan ile Evleneceksen Gel programına katılıp herkesi şaşırtmıştı. Peki Naz Zuhal Topal’dan neden ayrıldı? Sonrasında evleneceksen Gel programından Naz neden ayrıldı ve yine eski kanalına gitti? Detayları kendi ağızından yapacağı açıklama ile gösteriyor olacak.

Evlenmek için programlara katılan Naz Star Tv de yayınlanan Zuhal Topalla programından ani bir karar ile ayrılmıştı. Aslında kimse neden ayrıldığını halen bilmiyor. Birden evleneceksen Gel Naz ile ekranlara çıktı ve oldukça şaşırttı. Şimdi ise bomba gibi açıklamaları ile Naz Zuhal Topal ile konuşmaya hazırlanıyor. Yapacağı açıklama sonrasında bilgileri sizler ile de paylaşacak ve neden ayrıldığını neden geri döndüğünü sizlere sunuyor olacağız.

Bir Yıllık ilişkisi mi var?

Naz’ a dün talip olan Özkan ise bugün Seda Sayan Evleneceksen gel programında aslında Naz’ın bir sevgilisi olduğunu ve kendisini kandırdığını öne sürdü. Bakalım gerçekten Naz bir sevgilisi olduğu halde mi katılıyor yoksa amacı gerçekten evlilik mi hep beraber göreceğiz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×