Zuhal Topal Cüneyt Söyledi Annesi Yalanladı! Hangisi Doğruyu söylüyor
 Zuhal Topal evlendirme programında hayat hikayesi ile herkesi üzen Cüneyt’i tüm Türkiye’ye tanıttı. Programın sonların doğru Cüneyt'imn annesi yayına bağlandı ve anlattığı her şey yalandır dedi. Cüneyt çocuk esirgeme kurumunda büyüdüğünü ve bir kız kardeşi olduğunu söyledi ama annesi Kızım yok ve o hep benimleydi dedi

Video uzun olduğu için 1.saatinden itibaren bu konuyu izleyebilirsiniz

Tüm bunları dinleyenler ise ağızları açık olarak ekrana kitlendi çünkü her ki tarafta çok ağır şeyler ile birbirine karşı olmaya başladılar. Zuhal Topal Anne oğul kavgasında yayında evraklar konuştu ve tanıklar anneyi doğrularken, nüfus müdürlüğünden de gelen belge de bir kız evladı olmadığı ortaya çıktı ama Cüneyt halen benim bir kız kardeşim var sözlerine devam etti.

Canlı yayına bağlana Cüneyt’in erkek kardeşi ise benin bir kız kardeşim yok ve abimin psikolojisi bozuk neden bu olayları televizyona taşıyorsunuz diye tepki gösterdi.

Proğramın sonunda ise Zuhal Topal, Cüneyt'i bırakmayacaklarını ve psikolojik destek vereceklerini söyledi. Cüneyt hala kendini savunmaya devam ettiyse de sonlara doğru sessiz kalmayı tercih etti.

Anahtar Kelimeler
Zuhal Topal
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×