Yumurcak Tv Yerine Farklı TV Kanal Geldi? Yumurcak Tv Frekansı! Yumurcak Tv Neden Kapandı? Niloya, Marsupilami Öksüz Kaldı
 Çocukların severek izledikleri Yumurcak Tv ne zaman açılacak? YUMURCAK Tv frekansı ile izleme şansınız var mı?  Yumurcak tv canlı yayınlarına internetten devam ediyor ama şuan için tv kanallarında maalesef verilmiyor.  Yumurcak Tv yerine gelen farklı tv kanal ile hiçbir ilgisi olmadığını açıklamayan Yumurcak Tv mahkeme sürecinin devam ettiğini açıkladı. Yumurcak Tv neden kapandı detayları haberimizde.

Dava sürecinde yayınlanmayan Yumurcak Tv ne zaman açılacak henüz belli değil. Yumurcak Tv’nin yerine açılan kanalın ise bu firma ile bir bağlantısı bulunmuyor. Şimdilik bu yayınları izlemek isteyenler ise sosyal medyalardan ya da internet sitesinden izleme yapabiliyor.

Yumurcak tv frekansı ile arama yapanlar farklı bir kanal ile karşılaşmaya başladılar. Dolayısı ile çocukların sevdiği çizgi filmler gerek farklı kanallardan farklı yayınları ya da arzu ediliyorsa internet sitelerinden izlenebilir.

Digitürk müşteri hizmetleri bugün sabahtan itibaren yoğun baskı altında. Çocukların severek izlediği Yumurcak Tv artık Dijitürk ekranlarında yer almıyor. Özellikle annelerin büyük kurtarıcısı olan ve birçok güzel çizgi filme yer veren Digitürk, Ankara Cumhuriyeti Başsavcılığının istediği ile hem Yumurcak tv hem de diğer 6 kanala artık yer vermeyeceğini yayını keserek gösterdi

Elbette birden 7 kanalın yok oluşu kullanıcılar tarafından veto edildi. Dijitürk yayından kaldırdığı kanallar arasında ise Mehtap tv, S haber, Bugün tv, Yumurcak tv, Kanaltürk, Samanyolu kanalları bugün itibari ile yayınlarına son verilerek gösterilmemeye başlandı.

Bu duruma tepki veren izleyiciler ise Tüketici heyetine şikayetlerini yapmaya başladılar.  Konu hakkında birçok yorum sosyal platform üzerinden yayınlanmaya başlandı bile. Herkes bunun hukuka aykırı olduğunu yorumlarken, bu durumun düzeltilip düzeltilmeyeceği ise merak ediliyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
imam 1 ay önce

ALAH BELESINI VERSİN KİM BU YUMURCAK TV Yİ KALDIRMISSA ALLAH ONUN BİN KERE ALLAH BELASINI VERSİN

Misafir Avatar
M yigit 9 ay önce

Yumurcak tv fetö kanalıymış iftiraya bak iftiraya eğer bu Aylarda açılmassa 1 Milyon kişinin hakkı size haram Olsun inşAllah

Misafir Avatar
Yigit 9 ay önce

Lütfen yumurcak tv yi Geri açın pororo yu çok seviyordum 1 Milyon kişinin hakkı size haram Olsun innşAllah amin

Misafir Avatar
Yigit 9 ay önce

Lütfen yumurcak tv yi Geri açın pororo yu çok seviyordum

Misafir Avatar
Afra. 2 yıl önce

Yumurcak tv samanyolu hemen açılsın onları çok özledim ♡♧

Misafir Avatar
sudenaz 2 yıl önce

Yumurcak acilsin

Misafir Avatar
Yumurcak tvimiz acılsın lütfen! 2 yıl önce

Ya lütfen yumurcak tv acılsın ya bari yumurcak tvnin başka kanalıni açın NOLUUURR????????????????????????
Lütfen!

Misafir Avatar
ESMANUR BALAN 2 yıl önce

Selena