Yetenek Sizsiniz Birincisi Yunus Karaca Final Gösterisi Başarıyı Getirdi
 Yunus Karaca’nın final gösterisi ile birinci olmayı hak etti. Sempatik tavırları ve konuşma şivesi ile yetenek sizsiniz birincisi olmaya hak kazanan Yunus karaca büyük ödülün de sahibi oldu. Daha önce ki yarı finalde yüzde 92 oy almış ve oldukça beğenildi. Yunus Karaca final performansı sizler için yayınlıyor olacağız. Sizce de birinci olmaya hak kazandı mı?

Yunus karaca nereli diye merak edenlerde oldukça fazla ama henüz bu konuda tam olarak bilgi bulamadı. Yetenek Sizsiniz Yunus Karaca son ikiye kaldı ve gelen sms oyları ile de bu başarıyı yakalamış oldu. 2015 Yetenek Sizsiniz birincisi Yunus Karaca’yı bizlerde tebrik ederiz.

Yunus Karaca nerelidir? Mersin'den geldiği bilinmek ile beraber nereli olduğu bilinmiyor
yunus-karaca.jpg

2015 yılı TV8 yetenek sizsini finalinde heyecan dorukta yapılan sms oylama sonuçarına göre finale kalan 2 isimden rakibinden daha çok oy alarak bu senenin şampiyonu Yunus Karaca oldu.

 

Yetenek Sizsiniz'in final bölümünde canlı yayında sms oylaması gerçekleştirildi. Sms oylamasının sonucunda Yarışmayı kazanan isim Yunus Karaca oldu.

YUNUS KARACA KİMDİR?

Yunus Karaca 2. tur performansıyla gerek anlatış tarzı gerek verdiği doğal tepkilerle jüriyi de salonu da gülme krizine sokmuştu. Yunus Karaca o performansıyla seyirci oylamasından %92 oy aldı. 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×