Survivor Kim Elendi? Halk Sms Oyu ile kime gitsin dedi?
Salı akşamı yapılan Survivor eleme gecesinde yine bir kişi daha adaya veda etti ve büyük finale kalma şansını yakalayamadı. Peki adaya veda eden isim kim oldu? 9 Haziran Survivor kin elendi diye baktığımızda veda eden ismin Anıl olduğunu görüyoruz. Anıl adaya veda etti ve arkadaşları gözyaşlarına boğularak üzüntülerini gösterdiler. Survivor sms sonuçlarından bu kez şaşırtıcı bir sonuç çıkmış oldu. Survivor dokunulmazlığı alan ise Doğukan oldu. Acunn sms sıralamasını da açıkladı.

9 hаziran survivor sms sıralamаsı

Survivor sms sonuçları birincisi Doğukan oldu ve dokunulmazlığı aldı. Survivor kim elendi diye ortaya çıkan sonuç ise bahsettiğimiz gibi Anıl oldu. Dolayısı ile bütün bir hafta oldukça iyi yarışan yarışmacılar bu akşama kitlendiler ve maalesef rakiplerini geçemeyerek Anıl adadan ayrılmış oldu.

Acunn.com detayları her zaman olduğu gibi vermeye devam edecek ve tüm detayları görebileceksiniz.

u hafta Survivor All Star'da adaya veda eden isim Anıl oldu.

İŞTE SMS SONUÇLARI

1- Merve

2- Serenay

3- Hakan

4- Anıl

5- Doğukan

Müthiş heyecana sahne olan Bireysel Dokunulmazlık oyununda ilk elenen isim Hakan olurken, Hakan'ı takiben Anıl elendi. Ardından da Merve oldu. Oyunda tam 12 dakika geçmişti ki sunucu Alp Kırşan yarışmacılardan bir ellerini kütükten çekmelerini istedi ve serbest kalan elleri kütüğe değerse eleneceklerdi. Daha sonra elenen isim Serenay oldu ve Doğukan dayanamayarak bıraktı.

SURVİVOR ADA KONSEYİ 

Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı ada konseyinde toplandı. Survivor All Star'ın 71. bölüm ada konseyinde gönüllüler kaybettikleri dokunulmazlık oyunu sonrası sırayla adadan gitmesini istedikleri isimleri yazdılar. Doğukan, dokunulmazlığı kazanmanın rahatlıyla konseye girerken, yapılan oylamada elenemesi için SMS'e gönderilen isim Anıl oldu. Böylelikle bu haftaki elemeler için ilk belirlenen isim Anıl o

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×