Sungurlar Ne Zaman Başlayacak? Sungurlar Hangi Kanalda Ekrana Gelecek? Sungurlar Yeni Sezon Merakla Bekleniyor - FOX TV
 Samanyolu Tv’de yaşanan sorunlar nedeni ile izleyicilerin artık ulaşamadı Sungurlar ne zaman başlayacak? Sungurlar hangi kanalda ekrana gelecek. Fox tv Sungurlar ile anlaştı mı? Sungurlar yeni sezon ne zaman başlayacak. Kısaca Sungur devam edecek mi etmeyecek mi gibi en çok merak edilenlere yanıt aradık.

Fox Tv Sungurlar Açıklaması Yaptı

Son günlerde yayılan Sungurlar yeni kanalında Fox Tv de yer alacak haberleri çok hızlı bir şekilde yayıldı ama hayranları üzen bir haber hemen hızlı bir şekilde geldi bile. Sungurlar hangi kanalda diye merak edenler için Fox Tv bir açıklama yaptı ve kanalın dizi ile anlaşmadığını ve bunların sadece bir dedikodu olduğunu doğruladı. Dolayısı ile de herkes bir umut beklerken bunun olmayışı birçok kişiyi üzmüş gibi duruyor.

Sungurlar konusu Türkiye’de yer alan birçok konuyu ve terör olaylarını konu alıyordu. Sonrasında ise samanyolu kanalın birçok platformdan kalkması ile artık dizi yayınlanmaz oldu. Sungurlar son bölümü beklerken dizinin yayından kalkmasına çok üzüldü ve sürekli yeni bölüm ne zaman ve hangi kanalda diye araştırma yapmaya başladılar.

Şuan için Sungurlar yeni kanalı gibi bir açıklama yapamıyoruz çünkü bir açıklama yok. Sungurlar transfer olur mu bilemiyoruz ama şuan için uzun bir süre daha izleyemeyecek misiniz gibi duruyor. Sungurlar hangi kanalda yanıtı geldiği an sizler ile paylaşıyor olacağız. Şuan için Sungurlar açıklaması ancak bu kadar maalesef. http://www.fox.com.tr/ adresinde şuan da zaten konu ile ilgili bir gelişme maalesef bulunmuyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
engin 4 yıl önce

Sungurlar ne. Zaman. Oynuyacan

Misafir Avatar
sukur azerbaycan 4 yıl önce

sungurlar ne zaman baslayacaq