Sima Şerafettinova Diskalifiye Edildi! İşte Benim Stilim Final Akşamı Sima'sız
Sima Şerafettinova İşte Benim Stilimden atıldı ve dolayısı ile de hak ettiği final gecesine kalamadı. Birçok seveni ise sima Şerafettinova diskalifiye edildi ama o da bu final gecesini hak etmişti ve kesinlikle birinci olacaktı yorumlarını yapıyorlar. Peki, Sima Şerafettinova kimdir ve neden işte Benim Stilimden elendi ve Sima nedne yarışmadan ayrıldı birde ona bakalım. Simanın eleme videosu maalesef yok çünkü bu yayına yansımadan zaten sonlandırılmış oldu.

Sima Şerafettinova TV 8 İşte Benim Stilim’den kuralara uymadığı gerekçesi ile çıkarılmıştı ama hayranları bu duruma çok üzüldü. Elbette o da finalde kalmayı hak ediyordu düşünceleri oldukça fazla olacaktır ama Sima kendi sayfasında yaptığı açıklama da ise kendisinin zaten yarışmada olmak istemediğini yazması da hayranları mutlu etmişti. Dolayısı ile hakkı yenildi mi yenilmedi mi gibi sorular biraz muallakta kalmış oluyor.

Sima Şerafettinova kimdir diye baktığımızda bir Azeri kızı olduğunu görüyoruz ve yaşının ise oldukça küçük yani 17 yaşında olması dikkat çekiyor.

 Sima Şerafettinova gelen bilgiler dahilinde diskalifiye edildiği açıklandı. Dolayısı ile hayranları şoka girdi ve herkes Sima Şerafettinova elendi mi sorusunu sormaya başladı. Bu akşam ki eleme gecesinde değil ama önümüzdeki haftalarda artık Sima Şerafettinova göremeyeceğiz gibi duruyor. peki ne oldu da Sima Şerafettinova elendi yani yarışmadan çıkarıldı orası henüz belli değil.  Sürekli yakalana yalanlarından dem vuran yarışmacılar sonunda başiarılı oldu ve Sima Şerafettinova elendi mi görüyor olacağız. İşte Benim Stilim Sima Şerafettinova neden yarışmadna kovuldu?

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Gggg 3 yıl önce

Oh oldu

Misafir Avatar
çilem 3 yıl önce

Sima çok guzel ve cok akilli bir kizdi benve tarzi bnm tarzima cok uyuyodu onun finale gidip birinci olabilecegini dusunuyodum ama diskalifr olmustu hakkinda hayirlisi bu zamanda dilli olacaksin yoksa insani cok eziyolar birazda simayi dilli oldugu icin seviyodum

Misafir Avatar
kubra 3 yıl önce

sima orayi hak etmedi yasina gore davranmadi bos yaaa ruh hastasi bildin