O Hayat Benim final yaptı mı? O Hayat Benim Sezon finali bölümü ile karşınızda
 O Hayat Benim 61.bölüm fragmanı ile karşınıza olacak ama ondan önce merak edilen ise O Hayat Benim final mi yaptı sorusu oluyor. O hayat Benim final bölümü ile ekrana geldi ama elbette sezon fnali olacak.. O Hayat Benim Sezon finalinde yine birçok olaylar izleyici bekledi ve oldukça heyecanlı bir şekilde dizi sezon arası vermiş oldu. O hayat benim finalinde izleyiciye yine büyük heyecanlar yaşatılacak gibi duruyor.

O Hayat Benim 2015 sezonunda devam edecek

O Hayat Benim son bölüm sonrası sezon arası verecek ev muhtemelen yeni dönemde tekrar karşımızda olacaklar. O hayat Benim sezon finali bakalım nelere gebe kalacak? Dizinin reytingleri düştü mü düşecek mi diye bekleyen izleyiciler, aslında yapılan değişiklerden hiç etkilenmediğini de eklediler ve dizi fanları, oldukça heyecanlı bir şekilde izlemeye devam ettiler. Muhtemelen yeni sezonda da bu heyecanlı senaryoya koruyacaklarını düşünüyoruz.

Haftalar geçtikçe Atahan'ların konağındaki olayların iyiden iyiye arttığı diziye hayran kitlesinden yoğun bir tepki var. Tepkinin sebebi ise az çok belli. Bildiğiniz gibi dizinin Nuran'ı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun canlandırdığı Nuran karakteri diziden "ölerek" ayrılmış, yerine Oya Başar'ın canlandırmış olduğu Sultan karakteri dahil olmuştu. Dizinin senaryo ekibi değişti, işler karıştı Dizinin senaryo ekibinin değişmesi hikayenin yönünü sivri bir şekilde değiştirmiş, olaylar tek düze ve sıkıcı bir seyir izlemeye başlamıştı. Son bölümde Sakine karakterinin de diziden ayrılmasıyla izleyicide sabır taştı. Bir de bilindiği gibi dizinin ana karakteri Ezgi Asaroğlu'nun oynadığı Bahar. Ancak Nuran'dan sonra Ceren Moray'ın hayat verdiği Efsun karakteri bir anda öne çıkmaya başladı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×