Nur Bozar Ne Zaman Evlendi? Nur Bozar Anne Oldu! Nur Bozar Kimdir?
 Bu Tarz Benim programı ile tanınan ve sonrasında yarışmadan elenmek istediğini söyleyen Nur Bozar Kimdir? Nur Bozar ne zaman evlendi? Nur Bozar anne oldu ve bebeğinin resmini instagram sayfasında paylaştı.

Özellikle Türkan Şoray taklidi ile çok sevilen ve yarışmaca haksızlık gördüğü için çekilmek istediğini belirten Nur Bozar evlendi ve sonrasında ise hamile kaldığıı açıkladı. Geçtiğimiz yol Nisan ayında evlenen Nur Bozar bebeği ile ilk resmini paylaştı.  Nur Bozar eşi ile mutluluk pozlarını paylaşmaya devam etti ve yine hayranlarını kırmadan Nur Bozar anne oldu haberini ilk kendisi sosyal medyadan vermiş oldu.

Nur Bozar anne oldu

Gökhan Şener ile evlenen Nur Bozar, mutlu bir evliliği yürütüyor ve sonrasında ise tekrar Bu tarz Benim yarışmasına katılmaktan kaçınmıştı. Hayranlarının onu heyecanla beklediği Nur Bozar, bebeğini bir süre büyüttükten sonra tekrar ekranların karşısına geçmesi bekleniyor. Hayranları tebrik mesajlarını sosyal medya üzerinden vermeye başladı ve çok kısa sürede oldukça fazla like alarak ne kadar sevilen bir isim olduğunu gösterdi.

Nur Bozar'a 'manevi anne' şoku!..

Nur Bozar Kimdir?

Daha önce bazı kliplerde ve reklamlarda oynamasına rağmen biz onu tarz yarışması ile tanıdık. Sessiz ve haksızlığa gelemeyen kişiliği ile çok kısa sürede sevildi. O herkes gibi şöhreti seçmek yerine, mutlu bir aile olmayı tercih etti ve Gökhan Şener ile Nur Bozar evlenerek mutluluğunu herkese gösterdi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×