Nazlı Hamarat Sessiz Kalıyor! Vijdan Vatansever’in Açıklamalarına Ne Diyecek
 Bugün yayına katılan her detayı anlatan Vijdan Vatansever, Emir Şaşmaz cinayetini anlattı ve gözler Nazlı Hamarat’a döndü. Peki Nazlı Hamarat neden konuşmuyor ve neden hiç açıklama yapmıyor. İşte Benim Stilim programına hazırlanan nazlı Hamarat bu gün Söylemezsem Olmaz programında açıklama yapan Vijdan Vatansever hakkında neler diyecek

Nazlı hamarat bu konuda oldukça sessiz kalıyor ve sözleşmesi olduğu için açıklama yapamadığını dile getiriyor. Vijdan Vatansever cinayetin her anında orada olduğunu detayları ile anlattı. Gün içinde sizlere Söylemezsem Olmaz yayınının videosunu da sunuyor olacağız.

Hamarat, cinayetin peşinde!Nazlı Hamarat Araştırıyor

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de boğazı kesilerek öldürülen ve geçtiğimiz günlerde İstanbul’da toprağa verilen ünlü prodüktör Cevdet Emir Şaşmaz cinayetiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Şaşmaz’ın manken olan eşi Nazlı Hamarat eşinin öldürüldüğü sırada aynı ortamda bulunan Vijdan Vatansever ve yakın arkadaşı Sevinç isimli şahsın yeniden ifadesinin alınması yönünde talepte bulunacak. Hamarat sadece bununla yetinmeyip katil S.Y. hakkında yakalama kararı çıkartıp Kiev’deki savcıdan soruşturmanın detaylarını talep etmek için oraya gidecek. Hamarat, özellikle katil S.Y.’nin cinayeti hırsızlık için işlediğinden şüphelenirken Vijdan Vatansever ve arkadaşının ifadelerinde bazı şeyleri anlatmadığını düşünüyor.

 Vijdan Vatansever ve arkadaşının sadece Atatürk Havalimanı polisi tarafından alınmış bir ifadesinin bulunduğunu belirten Baran, sözlerine şunları ekledi: “İfadelerde karşı tarafı şüphelendiren eksiklikler mevcut. Buradaki eksikleri Kiev’deki savcılıktan talep edeceğiz. Daha sonra bakanlığa başvurarak devletlerin elindeki bilgileri paylaşmasını isteyeceğiz. İstanbul ayağında ise S.Y.’nin daha önceden bir hırsızlık olayını tespit ettik. Cinayeti işleyen şahıs maktulün tüm eşyalarını parmağındaki yüzüğüne kadar çıkarmış, çantasındaki yüklü miktarda parayı almıştı. Biz katilin bu cinayeti mafya bağlantısı yüzünden değil hırsızlık amacıyla yaptığından şüpheleniyoruz.”

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×