Kısmetse Olur Bugünkü Bölümde Neler Oldu? Kısmetse Olur 22 Aralık Görüntüleri – 58. Bölüm Fragmanı
 Kısmetse Olur programında sular durulmuyor herkes Ayça’nın elenmesini eleştirmeye ve aşkın yarım kaldığını söylemeye devam ediyor. Kısmetse olur bugünkü bölümde ekrana gelenler ise yişne seyircileri ekran başına topladı. Peki Kısmetse Olur 22 Aralık neler olacak? Kısmetse Olur 58. bölüm fragmanında da yaşananlar sitemizde olacak.

Ayça’nın gidişi ile dengeler oldukça değişti. Geçen hafta Ayça bir hata yalmış ve eski nişanlısı ile görüşerek Emre ile Ayça Aşkının sona ermesine neden olmuştu. Bu hafta Kısmetse Olur kim elendi yanıtı ise hem Ayça hem de Murat oldu. İki önemli ismin gitmesi ise herkesi şaşırttı. Peki Ayça geri dönecek mi? Emre ile Ayça aşkı ne olacak merak ediliyor?

KISMETSE OLUR 22 ARALIK ÖZETİ

Kısmetse Olur 22 Aralık özeti henüz çıkmadığı için verilmiyor ama bu bölümde de yine kavgaları bol bol izliyor olacağız. Herkesin merak edeceği ise Emre yeni gelen gelin adayları ile aşk yaşamaya başlayacak mı? Emre Ayça aşkı tamamen bitti mi yoksa Emre bu aşkı unutarak hemen yeni ilişkiye yelken açıyor olacak mı? Kısmetse Olur bugünkü programda her şey biraz daha açığa çıkmış olacak gibi duruyor.

58.BÖLÜM FRAGMANI ŞAŞIRTIYOR

Kısmetse Olur 58. Bölüm fragmanı da yine sizleri şaşırtacak gibi duruyor. Bakalım yayınlandığı an karşınızda olacak Kısmetse olur son bölüm fragmanı için sizlerde yorumlarınızı yapabilirsiniz. Özellikle Ayça’nın eleme anında yaşananları da videomuzdan izleyebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×