Kısmetse Olur Ayça’nın Eski Nişanlısı Olay Oldu! Emre İle Ayça Ayrılıyor Mu? Kısmet Olursa Halil Kimdir?
 Kısmetse Olur evinde aşkı yaşayan Emre ile Ayça arasında neler oldu? Kısmetse Olur Ayça’nın eski nişanlısı olay oldu ve ikilin arasını açmayı başardı. Kısmetse Olur halil ortaya birden Ayça’nın nişanlısı yeğeni ortaya çıktı ve ikilinin aşkında bozulmalar yaşandı. Kısmetse Olur Ayça ile Emre ayrılıyor mu? Haberleri detaylarımızda görelim.

Halil adlı yeğeninin bir oyunu olan ve Eski nişanlısını çok seven Yeğeni ile Nişanlısının görüştüğünü söyleyen Ayça eski duygularının olduğunu dile getiriyor. Ayça Emre aşkını bitirdiğini dile getiriyor ve Emre başka adaylarını da deneyebilir ve tanışabilir gibi sözlükler ile sevenlerini üzüyor. Peki sizce Ayça ile Emre aşkı bitmeli mi ya da bitecek mi?

Hayranlarının bazıları Ayça’ya hak verirken bazıları ise Emre’ye hak veriyor. Kısmetse Olur Emre’nin akrabası ile Ayça ile yüzleşmeye geldi ve Emre’ye hata yaptığını ve Ayça’nın eski nişanlısının olayları bozduğunu ve onun tavırlarını beğenmediklerini dile getirdi.  Olaylar oldukça karışık hale geldi ve çif ayrılma noktasına geldi.

Kısmetse Olur Ayçanın eski nişanlısı ile görüşmesini Emre olumsuz olarak yorumladı ama Ayça ise bir tesadüf gibi yorumlar yaparak bunun yanlış olmadığını dile getirdi. Sizce kim haklı ve bir aşk bu kadar erken biter mi yorumları fanları tarafından yapılmaya başlandı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Çok iyi 3 yıl önce

güzel

Misafir Avatar
elif 3 yıl önce

Yalan

Misafir Avatar
Pervanee baku , 3 yıl önce

Aycanl cox coxsevirem

Misafir Avatar
Pervanee baku 3 yıl önce

Aycanl cox coxsevirem