Kara Para Aşk 52.Bölüm Fragmanı Tayyar Tutuklandı Nilüfer Ortada Yok
 Kara Para Aşk 51.bölüm özetinde ise yine intikam ve aşk yer aldı. İlk bölümlerde Ömer ile Elif Aşklarını tazelerken, sonrasında ise Yine Tayyar’ın planları ile alt üstü odular. Nilüferi kaçıran Tayyar’ı yakalatmak için metin devreye girdi ve bu kez Ömer’e yardım etmeyi kabul etti. Bakalım bu kez Ömer neler yapacak ev hem Elif’i hem de Nilüfer’i kurtarabilecek mi? Sizlerde Kara Para Aşk 52.bölüm fragmanını izleyerek bilgi sahibi olabileceksiniz.

Kara Para Aşk 52. Fragmanı çıktı tıklayınız

Yayınlanan fragmanda ise Tayyar sorguda görünüyor ve herkes el birliği işle Tayyar’ı arıyor olacak. Peki Metin onu kurtarabilecek mi ve hapiste olan tayyar onu yine de öldürmeyi başarabilecek mi?

Geçen haftanın özeti - Kara Para Aşk 51.bölüm özeti

Ömer, Hüseyin’i mahkemeye çıkarmayı başarmıştır. Elif’e kumpas kurulduğunu anlatan Hüseyin’in ifadesinden sonra Elif özgürlüğüne kavuşmuştur. Elif ve Ömer çok mutludur ikinci baharları başlamıştır hasret kaldıkları günlerin acısını çıkarmak için her şeyi unutup baş başa vakit geçirmeye karar verirler. İki sevgilinin mutlu anları Nilüfer’in kayıp olduğu haberiyle son bulur. Elif ve Ömer hayatından endişe ettikleri Nilüfer’i bulmak zorundadır.

Tayyar bir kez daha ölümden dönmüş, Hüseyin ve Metin hapse girmiştir. Oğlunun kendisini öldürmek için Hüseyin’le iş birliği yaptığından emin olan Tayyar büyük bir intikam planı içindedir. Hem Metin’in canını yakacak hem de onun elinde olan ve hapse girmesine neden olacak belgeleri alacaktır. Bunun için Metin’i en zayıf noktasında vurmaya karar vermiştir ve Nilüfer için akıl almaz bir oyun hazırlamıştır.

Nedret’in peşinde olan İpek, Aslı’nın yardımıyla telefonlarını dinlemeye başlar. Nedret’i yakalamaya çok yaklaşmıştır. Filiz’in karşısına çıkıp onunla konuşmak istediğini söyler. Nedret’in annesi olduğu gerçeğini ona açıklayacaktır. Son anda her şeyi fark eden Nedret, İpek’i durdurmaya karar vermiştir. Bu uğurda onu öldürmeyi bile göze almıştır.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×