Kara Ekmek 25.Bölüm Fragmanı! Aslan İş Birliği Yapıyor

Kara Ekmek bu sezon 25.bölüm fragmanı ile yeniden karşımıza. Bu hafta oldukça hareketli anlar yaşandı. Kara Ekmek 25. bölüm fragmanı için sitemizde yayını buluyor olacaksınız. Bakalım Çetin itiraf etmekten vazgeçmişken durumlar ne olacak? Kara Ekmek 25. bölüm fragmanı Asiye için bir dönem noktası oluyor olacak.

Asiye acaba bebeğini bulacak mı? Merak edilen soruların en başında şimdilik bu geliyor. Asiye bebeği için her şeyi yapmaya hazırken mutlu sona doğru yol alamadıkları belli. Peki öte yandan Mine neler yapacak derseniz orası da oldukça karışık. Taylan ile arasında tekrar bir şeyler olduğunu düşünüyor ama görünen o ki Taylan’ın ona karşı bir ilgisi bulunmuyor. Taylan Asiye2nin ona aşık olduğunu da düşünüyor ve dolayısı ile dizi daha da çıkmaz bir hale girmiş oluyor.

İlk kez izleyenler için Kara Ekmek 25. bölüm fragmanı biraz karmaşık gelebilir ama biraz izlediğinizde ve özellikle ski bölümleri izlediğinizde neyin ne olduğunu anlayacaksınız

KARA EKMEK GENEL KONUSU

Bir cinayete tanık olan Asiye, bunu bir fırsat olarak görür ve ölen kişinin yerine geçer. Öncelikle mecburiyetle olan ortaklık sonrasında aşka dönüşür ama artık her şey oldukça karışılmış hale gelmiştir. İlişkileri ilerledikçe sırlarda bir bir ortaya çıkmakta ve birçok şahit ile uğraşmak zorundadırlar. Bebeği kaçırılan Asiye, bebeğinin peşine düşerken, bir biri ardına gelişen olaylar diziyi daha karışık hale getiriyor.

Mine Ne Yapacak

Mine babasının hapse girmesi ile oldukça karışık günler yaşamaktadır. Suçlu olarak Asiye'yi görmekte ve her şeyin onun yüzünden olduğunu düşünmektedir. Peki gerçekten abla ile kardeşin arası bozulacak mı hep beraber görüp izleyeceğiz. Asiye'nin tek derdi ise hem bebeğini bulmak hem de aynı zamanda ailesine yardımcı olmak olacaktır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×