Kara Ekmek 22.bölüm fragmanı Asiye'nin Bebeği doğuyor mu?
 Kara Ekmek 22.bölüm fragmanı hiç olmadığı kadar merak ediliyor. Selen yani Asiye anneannenin elinden kurtulmayı başardı ama yaptığı iğne dolayısı ile de erken doğumu başladı. Peki, Selin kurtulabilecek mi ve Kara ekmek 22.bölüm fragmanında bizleri neler bekleyecek göreceğiz. Kara Ekmek’in henüz sezon sonu bölümünün ise ne zaman belli olacağı belli değil. Muhtemelen birkaç bölüm sonra sezona veda edecek ve Eylül ayı gibi tekrar başlayacaktır. Sizler ile kara ekmek son bölümü değerlendirelim ve yeni fragmanı çıktığı gibi yayınlıyor olacağız.

Semra, Asiye'nin bebeğini alıp ortadan kaybolur. Bıçak gibi keskin bir çaresizlik geride kalan herkesi sarmıştır. Asiye, yaşadığı acı ve intikam ateşiyle ortalığı kasıp kavurur. Onun için önemli olan tek bir şey vardır; bebeği.

Bebeği için kendini bitiren diğer kişi ise Hale'dir. Yalnızlığı, genç kadını dönüşü olmayan bir intikama sürükleyecektir. Artık kaybedeceği bir şey yoktur.

Pervin, eline geçirdiği büyük bir kozla Mine'yi hayatının kararını vermeye sürükler. Pervin, Ali ve Mine üçgeninde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Acılara son noktayı koyan yine Semra olur. Son hamle, beklenmedik olaylara gebedir. Nihai karşılaşma, bazılarını felakete, bazılarını ise inanılmaz mucizelere sürükleyecektir. 

Fragman yayınlandı
Bu hafta oldukça hareketli geçen Kara Ekmek son bölünde Asiye, yine yapılan planları yutarak Anneannesinin eline düştü. Onu öldürmek isteyen anneanne ise öncelikle acı çekmesini istedi ve ona iğne yaparak erken doğum yapmasını sağlamak üzere harekete geçti. Peki, Asiye’nin bebeği doğacak mı ya da bu engellenecek mi yeni bölüm fragmanında görüyor olacağız.

Bir çok dizinin başrol karakterini canlandırabilecek yüzü aranan nadir oyunculardan Özlem Yılmaz, ''Kara Ekmek Dizisi'' bayan başrol oyunculuğunu üstlenecektir. Kendisi son zamanlarda bir çok yapımda yer alsa da üzülerek rating kurbanı olmuş ve bir çok projesi, emeği düşmüştür. Kendisi yine de bu duruma üzülmeyerek haliyle kendisi artık büyük bir oyuncu olarak yeni bir projeye doğru yönelmişti. Bir kaç diziden rol teklifi aldığını ama, haliyle alışacağı bir ortamdan ziyade artık proje değişikliklerinin onu çok yorduğunu, bu yüzden ötürü daha çok uzun ömürlü bir projede yer almak istediğini açıklamıştı. Bu yüzden dizimizi seçerek oyuncu kadromuzda yer aldı.

Yılmaz, 17 Temmuz 1986 yılında, İstanbul'da, dünyaya geldi. Rizeli, olması bir çok insanın ona karşı sempati duyabileceği en büyük nedenlerden birisidir.  Hayatında ki en büyük eksikliğin memleketinde büyümemiş olması her zaman ona kötü bir hisse düşürdüğünü söylemiştir. Oyunculuk adına önüne bir çok engel takılsa da yine de hayatının mesleğinden vazgeçmedi ve bu sefer ona daha güçlü olarak sarılarak, hayatında ki en büyük başarılar

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
minel 3 yıl önce

sssssssssssssssüüper

Misafir Avatar
habib şahin 3 yıl önce

Bu dizi keşke hiç bitmese

Misafir Avatar
melek 3 yıl önce

Çok sevindim bir dizi heyecanla yeni bölüm leri bekliyorum

Misafir Avatar
Seda 3 yıl önce

Ben bu diziyi çok beğenerek izliyorum.mine nin üvey annesi hiç iyi oynamıyor.mine yi rahat bırakmıyor.asiye çok iyi bir karakter.çetin le çok tartışıyolar

Misafir Avatar
lale 3 yıl önce

ben galiba bu dizide önceden oynayan bülent i
gördüm

Misafir Avatar
lale 3 yıl önce

uzun süre devam etsin . çok güzel.senoryoyu yazan kişiyi tebrik ediyorum

Misafir Avatar
Nejla 3 yıl önce

Insllah uzun seneler devam. Eder

Misafir Avatar
gizem 3 yıl önce

asiye abla ben senle çetin abiyi çok seviyorum o semra işala size filimde bir zarar vermez bebeğinde işala ölmez filimde sizi çok seviyorum sizi işala bir gün görürüm

Misafir Avatar
zeynep 3 yıl önce @gizem

gizemcim inşaAllah görürsün

Beğenmedim (1)