Kalbim Ege'de Kaldı 10. Bölüm Fragmanı Çıktı mı? Zeliş Neden Çıldırdı?
 Çarşamba akşamları Kalbim Ege'de ünü ve bu hafta da 10.Bölüm fragmanı ile yeniden karşımızda. Kalbim Ege'de Kaldı 10.Bölüm Fragmanı Çıktı mı?  Diye bakıyor ve ayrıntıları sizler ile paylaşıyoruz. Zeliş neden çıldırdı ve heyecanla biten dizide yeni haberler nelerdir?  Kıskançlık krizine giren Zeliş Kalbim Ege'de Kaldı 10.Bölüm Fragmanı hakkında tüyoları vermeye başladı. O halde hemen Kalbim Ege'de Kaldı 10.Bölüm Fragmanı için sizleri haberin detayına alalım ve çıkan fragmanı da yayınlayarak heyecanlarınızı giderelim

 

Kalbim Ege'de Kaldı 10.Bölüm Fragmanı Çıktı mı? Zeliş neden çıldırdı? Mustafa’ya olan aşkını aslında atam test ederken birden onun bir başkası ile yakınlaştığını görmesi elbette onun sinirlerini gerecek ve duygularının değişmesine neden olacaktır diye düşünüyoruz.

 

Öte yandan Cabbar kaybolan hafızasını tekrar geri getirmek için çalışırken dizi de Halime’de kocasını geri kazanmaya çalışmakta ve tüm günü ise bunu seferber etmektedir.

Kalbim Ege'de Kaldı oyuncuları a kısa zamanda tanındı ve sevindi. Her ne kadar öyküsü alışagelmişin dışında olsa da herkes tarafından sevilmesi çok beğenildiğini gösterdi.

 

Kalbim Ege'de Kaldı yeni sezonda devam edecek mi?

Kalbim Ege'de Kaldı devam eder mi yoksa yaz dizisi olur mu diye merak ediyorsanız bizler devam edeceğini düşünüyoruz çünkü oldukça talep alan dizilerin arasında yer almaya başladı.

Kalbim Ege'de Kaldı yeni sezonda devam edecek mi yoksa son verilecek mi onu önümüzde ki günlerde görüyor olacağız.

 

Kalbim Ege'de Kaldı Konusu

Mustafa ile zelil  oldukça farklı insanlar olmasına rağmen otak noktaları olan insanlardır. Ki düşman ailenin tek barışma umudur ise düşman ailelerine çocuklarının evlenmesidir. Peki bu evlilik olacak mıdır ve formalite aşka dönüşecek midir?

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×