İşte Benim Stilim Zeynep Karaca Birincilik İçin Hazırlanıyor! Zeynep Karaca Biyografisi
 Zeynep Karaca İşte benim tilim yarışmasında ilk günden bu yana büyük bir özveri ile çalışıyor ve Büyük Final akşamı en güzel kıyafetleri ile yarışmaya renk katmaya geliyor. İşte Benim Stilim Zeynep birinci olacak mı ya da birinci olur mu yanıtlarının cevabı biraz da sizsiniz. İşte Benim Stilim büyük final gecesinde oylarınızı kullanarak birinci olanı belirleyeceksiniz. Peki Zeynep karaca kimdir daha yakından bakalım ve yarışmada ne kadar bir şansı var görelim.Zeynep Karaca kimdir diye baktığımızda yine daha önceki mesleğinde hostes olarak yarışan bir yarışmacı görüyoruz. Henüz 25 yaşında olan ve programda dudakları ile çok konuşulan Zeynep Karaca estetikli sorularına ise her zaman aynı sükûnetle cevap verdi. İşte Benim Stilim final gecesinde kazanan isim olmak için yarışacak Zeynep bakalım başarılı olabilecek mi ve oyları toplayabilecek mi? 


İşte Benim Stilim'e 6. hafta başlarken iki yeni yarışmacı dahil oldu. Bunlardan Zeynep Karaca iddialı oluşuyla jüriyi bile şaşırttı. Zeynep Karaca Kimdir? Kaç yaşında ne iş yapar nereli?

 İşte Benim Stilim Yeni Yarışmacısı Zeynep Karaca hosteslik yapıyor. Zeynep 25 yaşında ve Adıyamanlı. Anne tarafından Arap olan Zeynep iddialı geldi. 

Zeynep yarışmanın izlenmediğini söyleyerek, "izlettiremediler, izletmeye geldim" dedi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×