İşte Benim Stilim Prezervatif Kıyafet? İşte Benim Stilim Bitiyor Mu? Büyük Final 1.Kim Olacak
 İşte Benim Stilim büyük final gecesinde çok farklı kıyafetlerin giyilmesi planlanıyor. En çok öne çıkanlardan biri de çıkan dedikodular. İşte Benim Stilim prezervatif kıyafeti podyumda yer alan bir yarışmacının giyeceği konuşuyor ama kesin bilgi yok. İşte Benim Stilim bitiyor mu? Büyük final kazananı kim olacak? İşte Benim Stilim kim kazandı detaylara bakalım.

Bu gece herkes birbirinden özel kıyafetler ile karşımıza olacak. Sosyal medyada konuşulan bir diğer konu ise İşte Benim Stilim prezervatif kıyafetin sergileneceği olacak. Daha önce yarışmacılardan Nihal prezervatifli bir kıyafetin giyilebileceğini sinyal olarak vermişti. Bir hayranının önerisine sıcak bakan yarışmacı bu radikal değişimi yapacak mı göreceğiz.  Peki bu akşamdan sonra İşte Benim Stilim bitiyor mu? Bu sorunun yanıtı elbette hayır. Yeni bir konsept olarak yani ünlüler ile yeni sezona devam ediyor olacaklar.

TÜRKİYE İŞTE BENİM STİLİM#039;İ KONUŞUYOR! TELEVİZYON EKRANLARINDA PREZERVATİFTEN KIYAFET SKANDALI...

Sizlerde Büyük final kazananı merak ediyorsanız bu akşam canlı yayını izleyerek görebilirsiniz. TV8 yayın akışına göre saat 22:30 civarında başlıyor olacak.

İşte Benim Stilim All Star sona eriyor ve yeni İşte Benim Stilim ünlüler başlıyor olacak. İşte Benim Stilim final gecesi ne zaman denildiğinde bu akşam Cuma gecesi yapılacağı belirlendi. İşte Benim Stilim All Star All Star kim elendi yanıtı da belli olacak ve asıl kim birinci olacak onun sonucu çıkıyor olacak. İşte Benim Stilim All Star kim birinci oldu ve büyük ödül 150 bin kime gitti bakalım.

Son 6 yarışmacı en güzel elbiseleri ile podyumda olacak ve oy toplamaya çalışıyor olacak. İşte Benim Stilim final gecesi yine ilk olarak bant yayın yapılacak ve sonrasında ise canlı yayına bağlanarak gerçek sonuç yani 1. Ortaya çıkıyor olacak. İşte Benim Stilim All Star 1. Kim olacak derseniz tahmin etmek imkansız için çünkü sonuç ekranlarda anlık olarak yayınlanacak ve bunu belirleyen ise seyircilerden gelen smsler olacak. İstediğiniz yarışmacı için mesaj atarak ona destek vermeye çalışabilirsiniz.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×