İşte Benim Stilim Kavgası! Bahar Candan Diskalifiye mi Oldu? Kavganın Nedeni Ne?
 İşte Benim Stilim 14.03.2017 yayınında kavga ile gündeme geldi. Bahar Candan yine duramadı ve arkadaşı Emine ile kavgaya tutuştu. kavganın nedeni nedir ve neden stüdyoyu terk etti ayrıntılar geliyor. bahar Candan diskalifiye oldu mu merakları başladı bile.

Öykü Serter ise kavgada Bahar Candan'a ağır sözler söyledi ve onu eleştirdi. bahar candan ise artık burda olmak istemiyorum dediği sırada Nur yerlitaş ise durma git diyerek tepkisini ortaya koydu. Kavganın nedeni ise Emine kadın gibi sözleri ile başladı. Video kısmından olaylı kavgayı izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim 7. Sezon 14 Mart 2017 Salı günü yayınlanan 92. bölümünde Emine Aydın, Simay Tokatlı'nın kombinini beğenmeyince ikili arasında kavga çıktı ve Simay, Emine'nin kendisini kıskandığını iddia etti. Bahar Candan araya girip Emine'ye "Emine kadın" diye hitap edince ise Emine çok sinirlendi ve Bahar'ı uyardı. Bahar, Emine'ye dinozor gibi giyiniyorsun deyince Emine "ben senin nasıl giyindiğinden bahsetmeyeyim istersen" dedi ve bunun üstüne Bahar, Emine'nin üstüne yürüdü. Bahar ve Emine sakinleşmeleri için stüdyodan çıkarıldı.

Nihal candan Kimdir? Kaç yaşındadır?

Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurken Erez’in jür üyeliğini üstlendiği İşte Benim Stilim yarışmasının podyumunda boy gösteren isimlerden olan Bahar Candan, 19 yaşında. Tam adı Fatma Bahar Candan olan 1997 doğumlu genç yarışmacı, ablası gibi Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyor ve diğer aile bireyleri gibi avukat olmak istiyor.

FİNALDE KAYBETMİŞTİ

İşte Benim Stilim'in bir önceki sezonunda finale kalan Bahar Candan, ödülü son anda kaçırmış, SMS oylaması sonucunda Yeşim Aydın birinci olmuştu. Finalde kaybeden Bahar Candan sert sözler söyleyip stüdyoyu terk etmişti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×