İşte Benim Stilim Bitiyor Mu? İşte Benim Stilim Final Yapıyor! İşte Benim Stilim 2016 Fiyasko Oldu
 Birçok beklenti ile başlayan ama istediğini veremeyen İşte Benim Stilim 2016 bitiyor mu? İşte Benim Stilim 2016 final yapıyor olacak ve hızlı bir şekilde ekrandan kalkacak. Yapılan haberlere göre aslında önce İşte Benim Stilim yayından kalkacaktı ama sonrasında ise iki kişi eleme yaparak 4 haftada bitirilme kararı verildi. İşte Benim Stilim 2016 neden bitiyor ve reyting sonuçları nasıl inceleyelim.

İşte Benim Stilim 2016 reytingleri oldukça düşük. Geçen günlerde 90. Sırada olduğu bile söylenilen tarz yarışması yeni jüri üyeleri ile ve yarışmacılar ile istediğini veremedi. İşte Benim Stilim ünlüler adı ile başlayan bu yarışma maalesef yarışmacıların hem çok kötü giyinmesi hem de herkesin ilk günlerde çok sıkıldım demeye başlaması ile istenilen ilgiyi görmek yerine antipati toplamaya başladı.

İşte Benim Stilim 2016 erken final yapıyor!

İşte Benim Stilim 2016 final yapıyor. Dolayısı ile 4 hafta sonra sona erecek olan programda gala gecelerinde 2 kişi birden elenmeye başlanacak ve yarışma sona erecek. Sonrasında ise yeniden ünsüz isimler ile ekrana geleceği konuşulan İşte Benim Stilim tekrar eski günlerine kavuşur mu bilemiyoruz. Sizce bunun bitmesi ve yeni bölümünün başlaması ile program kaybettiğini tekrar geri kazanabilir mi?

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
elif 4 yıl önce

Bence unlulerin birbirileriyle olan ego savaşi cok sikti o yuzden halktan olmasi cok iyi olur

Misafir Avatar
kubra 4 yıl önce

İşte benim stilim deki halktan olan kızlar çok daha güzeldi hepsi birbirinden güzeldi mankenlere taş cikartiyorlardi bence yarışmacılar halktan olması daha iyi ünlüler çok sıkıcı

Misafir Avatar
ceyhan 4 yıl önce

Bence kazanabilir.unluler daha kötü giyiniyor.bir de nur yerlitas canlılık katiyordu sosyete pazarında giyiniyor lar gibi sanki ben kaliteli birsey göremedim pelin suade dışında çok sıkıcı bir bölüm oldu