Güneşin Kızları Oyuncu Kadrosu Kimler? Güneşin Kızları Kadrosu Ayrıntıları!
 Güneşin Kızları oyuncu kadrosu oldukça dikkatleri çekiyor. Birçok kişinin tanınan sima olmamasına rağmen bir fırtına estiren Güneşin Kızları oyuncuları kimler sizler için inceleme altına aldık. Dizi karakterleri normal hayatında kim ve daha önce hangi dizilerde yer almıştır?  Güneşin Kızları kadrosu ayrıntılarını sunuyor olacak ve özellikle Güneşin Kızları oyuncu kadrosunu detaylı olarak veriyor olacağız. Savaş, Nazlı, selin, Ali kimdir ve gerçek isimleri nelerdir?

Güneşin kızları oyuncuları içinde en çok son günlerde Güneşin Kızları Ali2nin sevgilisi de dikkat çeken handa Erçel merak edilmeye başlandı. Öten yandan Burcu Özbek, Tolga Sarıtaş ve kısaca Güneşin kızları dizi oyuncuları özellikle gençler tarafından merak edilmeye başlandı ve bizlerde yarıntıları sunuyor olacağız.

Güneşin Kızları Güneş Kimdir?

 Güneşin Kızları güneş kimdir diye baktığımızda gerçek adının Evrim Alasya olduğunu görüyoruz. En son Benim adım Gültepe dizisinde yer almış ve 1979 doğumludur. En çok merak edilen ise Zeki Alasya’nın akrabası da değildir.

Güneşin Kızları Ali kimdir?

Güneşin Kızları Ali kimdir denildiğinde gerçek adının Tolga Sarıtaş olduğunu görüyoruz. Tolga Sarıtaş 1991 doğumludur ve daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer almıştır

Selin Yılmaz kimdir?

 Hande Erçil olarak tanıdığımız Selin, 55 kilo ve 1.75 boyundadır. 1991 doğumlu olan selin dizide ki gibi gerçekten de İzmir’lidir.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×