Evleneceksen Gel Nevin Taliplerini Arıyor! Nevin Danslarına Devam ediyor
 Yusuf’a talip olan Nevin Evleneceksen Gel programına neşe saçmaya devam ediyor. Evleneceksen Gel Nevin yaptığı dansları ve söylediği şarkılar ile ilgi topluyor. Herkes acaba bu rol mu yapıyor yoksa gerçek mi diye merak ede dursun Evleneceksen Gel Nevin programa talip aramaya gelmiş olsa da, en çok hareketleri ile dikkat çekmeye devam ediyor olacak gibi duruyor.

Aslında oyuncu olduğu bilinen Evleneceksen Gel Nevin aynı zamanda şarkıcı olduğunu iddia ediyor. Her ne kadar sürekli detone olsa da, yine de kendine olan özgüveni herkesi şaşırtıyor. Bakalım ilerleyen günlerde kendine aday bulabilecek ve evlenebilecek mi? Yusuf ile Nevin aşkı ise hiç başlamadan sona ermiş gibi duruyor. Evleneceksen Gel Nevin sürekli değişen ruh hali ile de bazen oyunu andırıyor olsa da, Seda Sayan programında herkesin gerçek kişiler olduğunu ve bunun oyun olmadığını dike getirmeye devam ediyor.

Evleneceksen Gel Nevin'in dansını ve aynı zamanda şarkılarını video kısmımızda bulabilirsiniz.

Yusuf’a talip olan Nevin, Yusuf’tan vazgeçmediğini söylese de hayır cevabını aldıktan sonra locaya geçip, taliplerini bekleme başladı. Henüz 30 yaşında olan Nevin, hareketli tavırları ile dikkat çekiyor. Bu zamana kadar hiç evlenmemiş olup, kalbini fethedecek kişi ile  tanışmadığını söylüyor.

Nevin, İstanbul’da yaşıyor ve 2. üniversite mezunu. 2 üniversite mezunu olduğunu da sık sık söylüyor. Yusuf’a talip olan ve olumsuz cevap alan Nevin bakalım mutluluğu bulabilecek mi?

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
kevser 4 yıl önce

Bu onceden turbanli tarikatciydi cok yakin tanidigimizdi bu halde gorunce sok olduk

Misafir Avatar
Defne 4 yıl önce

Şu hayatta Nevin kadar gerizekalı bi insan daha görmedim lan

Misafir Avatar
necla 4 yıl önce

Nevin senden nefret ediyoruz bize örnek değl köstek oluyorsun