Didem Akın İşte Benim Stilime Geri Döndü! Didem Akın Kimdir?
 İşte Benim Stilim 3.sezon yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Didem Akın, İşte Benim Stilim ekranlarına yeniden dönüyor. İşte Benim Stilim All Star programına giriş yapan Didem akın kimdir daha yakından tanıyalım istedik.

Didem Akın daha önce de ekran karşısına aynı program ile çıkmış tarzından dolayı elenmişti. Bu kez All Star ekranlarında yeniden sizler ile buluşmaya geliyor. Acaba tarzını ne kadar gösterebilecek, farkını ortaya koyabilecek mi göreceğiz.  Önceki programın çok tutulmamasından dolayı daha doğrusu yarışmacılarının çok beğenilmemesinden dolayı Didem Akın ok akıllarda kalan isim olmadı ama bizce bu yeni sezon ile yeniden kendini hatırlatıyor olacaktır.

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacılarından Didem Ezgi Akın ise en genç isim olarak dikkat çekiyor. 19 yaşındaki güzel, Çocuk Gelişimi ve Psikoloji bölümünde okuyor. En büyük hayalinin pedagog olmak istediğini ifade eden esmer güzeli moda ile ilgisini geç kalmış bir aşk olarak değerlendiriyor.  Zira, çocukluğunda erkek olmak istediğini ve hiçbir zaman da kızların kıyafetlerine ilgi duymadığını itiraf ediyor. Televizyon ekranında yer almanın ise her zaman hayali olduğunu belirterek dizi film ya da sunuculuk yapmak istiyor. Ayrıca, maskülen tarza ilgisinin de geçmişinden kaynaklandığını belirterek en çok tercih ettiği rengin pembe olduğunu söylüyor.

Büyük ödülü kazanması halinde ise eğitim masrafları için değerlendireceğini belirtiyor.   TV8’in sevilen yarışması İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacılarından Didem Ezgi Akın kimdir? Didem Ezgi ile ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde…    En sevdiği rengin pembe olduğunu ifade eden Didem Ezgi Akın, 19 yaşında bulunuyor. Malatyalı yarışmacı çocuk gelişimi ve psikoloji bölümü öğrencisi olduğunu belirterek yarışma için ara verdiğini söyledi. Çocukları çok sevdiği için pedagog olmak istediğini ifade eden yarışmacı aynı zamanda da İtalya’da moda okumak istediğini sözlerine ekledi. 

Didem Ezgi Akın Fotoğrafları

Anahtar Kelimeler
Didem Akın
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×