Bu Stil Benimde Kim Birinci Oldu? Bu Stili Benim Kazanını Belli Oluyor! All Star Bitiyor
 Bu Stil Benim All star büyük bir bomba gibi ekranlarda yer almaya devam etti ve büyük final ile de bu akşam kazanan ortaya çıkıyor olacak. Bu Stil Benimde kim birinci oldu? Bu Stil benimde kim kazandı? All star eleme gecesi bitti ve büyük final gecesi ile karşınızda olmaya hazırlanıyor.

Tüm yarışmacılar en yüksek performansları ile ekrana gelecek ve duygu dolu anlar yaşanacak. Bu Stil Benim yarışmacılarının hepsi ağlıyor ve bu güzel anıları hiç unutmayacaklarını sözlerine ekliyorlar. Dolayısı ile de izleyenlerde duygulu anlar yaşayacak gibi duruyor.  Bu Stil Benimde kim kazandı yanıtı henüz belli değil. Bu Stil benimde birinci olan isim 150 binlik büyük ödülünde sahibi olmuş olacak.

Sizlerde heyecanlı bir bekleyiş içindeyseniz istediğiniz yarışmacıya oy kullanmayı unutmayınız. Belki de sizin favoriniz bu akşam kazanıyor olacak.

Ayşenur gözyaşlarına boğuluyor

Ayşenur ise ailesinin yanında olmamasından dolayı göz yaşları dökerken fragmanlara yakalanıyor. Özel hayatı nedeni ile ailesi ile görüşemeyen Ayşenur için bir sürpriz olacak mı ve ailesi ona destek vermeye gelecek mi görüyor olacağız.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×