Bu Stil Benim Kim Kazandı? 12 Haziran Bu Stil Benim Birincisi Kim Oldu?
 Bu Stil Benim de artık final gecesi geldi çattı. Sinan Akçıl’ın jüri üyesi olduğu Bu Stil Benim finali kim kazandı ve Bu Stil Benim de kim birinci oldu bir bakalım. Henüz Yarışma devam ediyor ama birinci belli olduğu anda sizler ile paylaşıyor olacağız. Final gecesinde halk sms sonuçları birinciyi belirleyecek ve Bu stil Benim kazananı belli olacak.

Bu Stil Benim de 5. olan yarışmacı Zeynep KARACA oldu

Bu Stil Benim de 4. olan Gülşah YILMAZ oldu

Bu Stil Benim de 3. olan Çağla ÇETİNÖZ

Bu Stil Benim de 2. olan Şilan MAKAL

Bu Stil Benim de 1. Olan Ezgi Ünal

Bu Stil Benim final yarışmacılarının arasında oldukça büyük bir yarış var çünkü artık birinci belli oluyor olacak. Dolayısı ile de bu yarışı kazanan büyük ödülü de alacak. Yarışmacılardan Şilan Makal, Ezgi, Zeynep oldukça iddialı isimler arasında gösteriliyor.  Sizlerde desteklemek istediğiniz yarışmacıyı unutmayın ve oy vererek kazanmasını sağlayın.

Eski adı ile Bu Tarz Benim yani Bu Stil Benim yarışmasında kazanan isme artık çok az kaldı. Her şey canlı bağlantı ile belli olacak ve hem tüm jüri üyeleri hem de konuk olan Sinan Akçıl yerin alıyor olacak.

Şilan Makal fotoğrafları İçin tıklayınız

işte-benim-stilim-birincisi-sms-siralamasi-sonuçlari.jpg

Yapılan yorumların arasında finalistlerin kıyafetlerinin pek beğenilmediği de yer alıyor. Genellikle basit ve tarz olmak yerine seçilmiş ama fakat kıyafetler olarak adlandırılan bu final gecesi elbiseleri elbette birinciliği vermeyecek. Birinciliği verecek olan yarışmacıların uzun zamandır verdiği emekler ve onların kendini sevdirmeleri olacaktır. Dolayısı ile de İnstagram sayfasında en çok fanı olacak olan aday bu yarışı kazanır gibi duruyor.

12 Haziran Bu Stil benim eleme gecesinde yaşanılanları aslında şöyle bir gözden geçirmek istiyoruz Sinan Akçıl hoş şarkıları da programda yer aldı ve yarışmacıların stresini bir nebze de olsa gidermeye çalıştılar. Dolayısı ile de oldukça heyecanlı ve güzel bir eleme gecesi yani final gecesiydi diyebiliriz.

Sizlerde sevdiğiniz yarışmacıya oy vererek onun bu yarılı birinci olarak kazanasını sağlayabilirsiniz. Bu Stil benim de kim kazandı cevabı aslında biraz da sizde saklı diyebiliriz. 12 Haziran bu stil benim de km birinci oldu ve neler söyledi, jüri üyeleri ne yaptı diye merak ediyorsanız yine video olarak burada bulabileceksiniz. Oylamalar yavaş yavaş sona erdi ve artık birinci açıklanmaya başladı. O halde bakalım Bu Stil Benim de final gecesinde kim birinci oldu.

 işte-benim-stilim-13-haziran-finali-kim-kazandi-birinci-kim.jpg

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×