Bu Stil Benim Kim Elendi? Bu Stil Benim All Star Final Yapıyor Ünlüler Başlıyor! Neslihan Yargıcı Yer Alacak Mı?
 Yaklaşık 2 yıldan fazla süredir devam eden ve son iki haftaya girilen Bu Stil Benim kim elendi merak edilen sorulardan biri oluyor. Bir hafta sonra birinci seçilecek olan Bu Stil Benim All Star yarışmasında artık sona geliniyor. Bu Stil benim All Star kim elendi hatta kimler elendi yanıtlarına bakacağız çünkü bu hafta iki kişi eleniyor olacak. İşte Benim Stilim ünlüler ise çok kısa süre sonra başlayacak ve Neslihan Yargıcı yer alacak söylemleri de gelenler arasında.

Bu Stil Benimde Kim Elendi? EZGİ ve SİMA elenen isimler oldu

Bu hafta Bu Stil Benim hakkında oldukça karışık haberler çıktı. Jüri üyelerinin değişeceği bilgisi ise artık onaylandı. Bir sonraki Bu Tarz Benim ünlüler jüri üyesi kim olacak bilinmiyor ama konuşulanlar arasında Neslihan Yargıcı olacağı söyleniyor. Peki bunlara bir kenara bırakalım ve bu hafta Bu Tarz Benim All Star kim elendi yanıtına bakalım.

Bu Stil Benimde kimler elendi? İki Kişi veda etti

Bu Stil All Star kim elendi yanıtı bu hafta yine iki kişi oluyor. Söylentilerin arasında hem Ezgi hem de Sima olacak diye bilgiler geliyor. Oldukça büyük bir yarışın olduğu ise artık kesin. Sizlerde yarışmanın nabzını tutun ve birinci olmasını istediğiniz kişi için haftaya oylarınızı kullanın deriz.

Peki sizce bu hafta Bu Stil Benimde kim elenmeli ve kimler kalmalı? Son anda değişiklik yapıldı ev gala gecesine 6 kişi ile gidilmeye karar verildi. Dolayısı ile de bu akşam Bu Stil Benimde iki kişi eleniyor olacak. Eleme anından sonra sizler ile bilgisini de paylaşıyor olacağız. Gerçekten hak eden kazansın diyorsanız haftaya oy kullanabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star'da kimler elenecek? - İzle

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×