Bu Stil Benim'de Kim Elendi? Pop Art Nedir? Melek Balkan Elenecek mi?

Bu Stil Benimde bu akşam eleme gecesi yine yapılıyor ve bir yarışmacı daha geldiği gibi yarışmaya veda ediyor olacak. Son iki haftadır yeni gelenler ile yarışmanın heyecanı biraz sönmüş olsa da, yine de hayranları tarafından Bu Stil Benimde kim elendi sorusu merak edilmeye devam ediyor. Bu Stil Benimde kim elendi diyorsanız birkaç saat daha beklemeniz gerekecek. Haftanın konsepti Pop Art nedir ona da bakalım.

Sizler için araştırma yaptığımızda Bu Stil Benimde kim elendi sorusunun yanıtını sosyal medyada yazdığı üzere Melek Baykal olacak gibi duruyor. Dolayısı ile eleme potasından kurtulamayan isim bu mu bilemiyoruz ama Bu Stil Benimde kim elendi sorusunun yanıtı artık yavaş yavaş kesin olarak zaten belli oluyor olacak.

HAFTANIN KONSEPTİ POP ART NEDİR?

İlk duyduğunuzda Pop Art nedir diye merak edebilirsiniz. Bu haftanın konsepti olan Pop Art nedir diye baktığımızda ise akımın 1950 yıllarında başladığını ve Dışavurum tepkisi olarak genç sanatçıların akım olarak yaptıkları bir sanat türü diyebiliriz. Hem çizgi film karakteri gibi çıkan sonuçlar hem de oldukça renkli kullanımlar dikkat çekiyor. Bu akşam Bu Stil Benim yarışmacıları da Pop Art konsepti ile yarışacak ve özellikle güzel makyajlar ile oldukça renkli görüntüler ortaya çıkıyor olacak.

Bu sefer daha farklı konseptler ile karşımıza çıkan Bu Stil Benim bir sonraki hafta neler yapacak belli değil ama bizce her hafta çok iddialı şekilde olduğu belli. Ocak ayına kadar devam edeceğini söyleyen Öykü Serter duruma göre daha da uzayacağının sinyalini veriyor. Sürekli olarak yeni yarışmacılar katılacak ve yarışma çok daha heyecanlı bir hale gelecek gibi duruyor.


10 BİN LİRA ÇEKİ KİM ALDI?

Sara bu hafta korunan isim oluyor ama henüz kimin 10 bin liralık ödül aldığı belli değil. Bugüne kadar hep farklı isimler ödüllerini aldı ve böylelikle yarışma çok heyecanlı olarak devam etmeye hızla ilerliyor.

    
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×