Ünlü Oyuncu Kerem Kupacı hapis cezası aldı. Kerem kupacı karakolluk oldu.
Televizyonda pek çok diziden yakından tanıdığımız Kerem Kupacı karakolluk oldu. Alkollü araç kullandığı için karakola götürülen Kerem Kupacı açıklamasıyla herkesi şaşırttı. Trafikte alkol kontrolü sırasında durdurulan ünlü oyuncu Kerem Kupacı'nın ne kadar alkol aldığı ise ölçüm sonucu ortaya çıktı. Mahkemelik olan oyuncu 1 ay 3 gün ceza aldı.
 1.30 promil alkollü çıkan Kupacı, götürüldüğü Doğancılar Polis Merkezi’nde “IŞİD’in Türk Konsolosluğu’nu zapt etmesi vesilesiyle bir Türk olarak çok canım sıkıldı. Orada bulunan Özel Harekâtçı polislerin Türk Konsolosluğu’nu savunamaması canımı daha da fazla sıktığı için iki duble rakı içtim.
 
ÜNLÜ OYUNCUDAN POLİSE 1.30 PROMİL SAVUNMASI! 
Konunun tüm Türk milletini ilgilendirmesi dolayısıyla gereğinden fazla canım sıkıldı. Bunu beni durduran trafik posilerine de ifade ettim. Konunun sadece Türk Dışişleri’ni ilgilendirdiğini belirterek beni haksız bulduklarını söylediler” dedi. Kerem Kupacı hakkında “Trafik güvenliğini tehlikeye sokmak” suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi’nde hâkim karşısına çıkan Kupacı, “Olay tarihinde alkollü araç kullandım. Bundan dolayı çok üzgünüm” dedi. Mahkeme, ‘suçun tehlike suçu niteliğinde ve alkol oranının yasal sınırın üzerinde tespit edilmiş olması’ nedeniyle Kerem Kupacı’ya 1 ay 3 gün hapis cezası verdi. Kupacı’nın aldığı ceza ertelendi.  

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×