Sevgi Ve Çağrı Esra Erol’a Döndü! Zuhal Topal’dan Neden Ayrıldılar
 Evlendirme programları arasında süren yarış devam ediyor. Sevgi ve Çağrı Esra Erol’da tanışmış ve sonrasında Zuhal Topla programında devam etmişlerdi. Yeni yayın döneminde yeniden gelen ve evlendiklerini söyleyen Sevgi ve Çağrı, Zuhal Topal’dan önce düğün istediler sonra vazgeçtiler. Herkes düğünleri Zuhal Topal’da olacak diye beklerken, Sevgi ve Çağrı düğünleri için Esra Erol’u seçti.

Sevgi ve Çağrının fotoğrafları için tıklayınız

Sevgi ve Çağrı neden Zuhal Topal'dan ayrıldı soruları ise yanıt bulduç Birkan'ın programa katılacağını öğrenen Sevgi oradan ayrılmak istedi. Bu şok herkesi şaşırttı. Sevgi Esra Erol izdivaç programında bir de açıklama yaparak şimdi herkes neden buraya geldiğimizi merak ediyor ama ben evliliğimi para için satmam gibi bir konuşma yaparak akılları karıştırdı. Birçok yorum yapan seyirci ise bunun etik olmadığını ve hala reklam yaptıklarını sosyal medyadan savundu.

Sevgi ve Çağrı yatakta çıkan pozları da unuttuklarını belirttiler ve artık önlerine bakacaklarının sinyalini verdiler. Sevgi, evliliğinin her şeyden daha önemli olduğunu belirti ve eşi ile mutlu olduklarını söylediler.Sevgi ve Çağrı çiftinin Esra Erol'a katılacağı iddia ediliyr. Sevgi ve Birkan geçen sezon Zuhal Topal'da nişanlanmış ama yeni sezona Çağrı ile evli olarak ekranlara geldi sevgi. Oldukça büyük reytinge sahip olan Sevgi ve Çağrı çifti iddiaya göre Birkan'ın Zuhal Topal'a katılmasından dolayı Esra Erol'a geçtiği söyleniyor. Bakalım zaman ne gösterecek. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ela 3 yıl önce

Böyle yaratıklar o umumi sandalyeler de oturduğunuz sürece temiz Şahsiyeti eri de kirletiyorsunuz

Misafir Avatar
melis 3 yıl önce

Yaziklar ulsun seze