Serkan Uçar Kimdir? Serkan Uçar, Ece Erken ile Boşanıyor mu?
 Ece Erken ile evlilik yapan ve 2 aylık bebekleri olan Serkan Uçar kimdir? İş adamı olan Serkan Uçar ile Ece Erken neden boşanıyor ve en önemlisi bir barış olacak mı? Ece Erken boşanıyor mu soruları ile gündeme gelen Serkan Uçar İnstagram hesabından yorumlar yaparak takipçilerini cevaplar veriyor.

Son 3 gündür magazin bombası olan Serkan Uçar ile Ece erken boşanıyor haberleri fanlarını oldukça üzdü. Daha 2 aylık bebekleri olmasına rağmen Ece Erken’in boşanıyorum açıklaması ve bugün sadece 15 günde bir bebeğini görme hakkı tanımlanması hakkında çıkan haberler hızlıca yayıldı. Ece Erken henüz bir açıklama yapmazken, Serkan uçar İnstagram hesabından eşini savunmaya devam ediyor ve takipçilerine düzgün yorum yapmalarını çocuğunun annesi olduğunu belirtiyor. Aynı zamanda Serkan Uçar’ın yaptığı yorumlardan ise uzun süredir bebeğini göremediği gibi sonuçlar 

Ece Erken’in eşi Serkan Uçar, babası Nurettin Uçar ile birlikte galericilik yapıyor. Ece Erken’in kayınpederi Nurettin Uçar, çiftin nikahlanmasına oğlunun hesaplarını dondurarak tepki göstermişti. 

Ece Erken için “bu kız bize uymaz” diyen baba Nurettin Uçar başından beri bu evliliğe karşıydı. Ece Erken’in eşi Serkan Uçar ünlü sunucudan tam 11 yaş küçük, yani 25 yaşında.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×