Paramparça 39. Bölüm Fragmanı! Cihan Bu Çıkmazdan Nasıl Kurtulacak?
 Son bölümleri ile soluksuz izleten Paramparça 39. bölüm fragmanı ile de olayların bitmediğini gösteriyor. Unutulmuş cinayet su yüzüne çıkıyor ve Cihan ile Babası hapishaneye atılarak, zor günlerin başlanmasını sağlıyorlar. Paramparça 39. bölüm fragmanında neler oldu hemen bir bakalım. Hemen bölüm sonrası fragmanı verilen Paramparça 39. bölüm fragmanında bu kez sular yine durulmuyor.

Paramparça son bölüm özetinde yine olaylar birbirini izledi. Hapishaneye atılan Cihan, hesaplarına bloke konulduğu için ödeme yapamıyor ve dolayısı ile de hapisten kurtulmayı başaramıyor. Devreye Dilara giriyor ve kefalet parası için annesinden yardım isteyerek Cihan’ı kurtarmaya çalışıyor. Dilara hem Cihan’ın başında ki bu bela ile uğraşıyor hem de maliyecilerin hesaplarına bloke koyması ile uğraşmaya çalışıyor.

Paramparça 39. bölüm fragmanında ise yine her şey belli belirsiz olarak devam ediyor. Bakalım bu cinayet çözülecek mi ve Cihan maliye hesaplarında ki sorunları düzeltecek mi? Tüm sorunlar üst üste geliyor ve dolayısı ile de paramparça oldukça heyecanlı bir hal almaya devam ediyor.

Hazal ise hem cinayet olayına adı karıştığı için hem de Köşkten atıldığı için mutsuz ve asabi bir şekilde davranmaya devam ediyor.  Cansu ise artık evine daha fazla ısınmış şekilde ve Annesi ile abisinin yanında olarak olayları dışarıdan izlemeye devam etmektedir.

Kısaca Paramparça 39. bölüm fragmanı yayınlandığı an bizlerde sayfamızda veriyor olacağız. Genellikle 1 fragman olarak verilen Paramparça 39. bölüm fragmanını bakalım neler gösterecek.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×