Nazlı Hamarat İşte Benim Stilim’e katılacak mı? İşte Benim Stilim All Star Kadrosu
 Nazlı Hamarat işte Benim Stilim’e katılıyor mu soruları henüz yanıt bulmadı. Vefat eden eşinin cenazesi henüz toprağa bile gömülmeden ortaya çıkan İşte benim Stilim All Star kadrosunda nazlı hamarat var mı soruları merak uyandırmaya başladı. Bu kadar kısa sürede kadro içinde yer alır mı bilemiyoruz ama yapılan soruları yanıtsız bırakarak katılıp katılmayacağını açıklamamıştır. İşte Benim Stilim All Star kadrosu belli oldu ve tanıtım çekimlerine başlandı. Dolayısı ile yakında ekrana gelecek olan programda kimlerin olacağı kesin olarak belirleniyor olacak.

İşte benim stilim yeni sezon yarışmacıları birçok sitede geçiyor olsa da henüz net bir sonuç yok. Dolayısı ile bu haftadan sonra yayınlanması gereken tanıtım reklamlarında bizce yarışmacılar ortaya çıkıyor olacak.

İşte Benim Stilim All Star’da nazlı Hamarat Olacak mı?

İşte benim Stilim All star kadrosunda nazlı hamarat olup olmadığını açıklamadı ve sessiz kaldı. Dolayısı ile bu da katılacağı yönünde. Belki de bu süreçte yarışmaya daha sonra dahil olabilir ve bu dönemi biraz daha sakin atlatabilir.

 

Nur Bozar Olacak mı?

All Star işte Benim stilim kadrosunda Nur Bozar olmayacak. Hali hazırda programı yarıda bırakmış birinin zaten geri gelmesi beklenmez bir hareket elbette.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ne olurgelsinnnnnnnnnn 3 yıl önce

Ne olurgel nazlı hamararttttt