Kısmetse Olur Ceyda Elendi mi? Kısmetse Olur Ceyda Diskalifiye Edildi Hayranları Şokta
 Kısmetse Olur Ceyda hakkında uzun zamandır bazı dedikodular dolaşıyordu. Hatta ses kayıtları olduğu dile getirilmiş ve Ceyda’nın yayın ekibi ile kavga ettiği söylenmişti. Kısmetse Olur Ceyda elendi mi? Kısmetse Olur Ceyda diskalifiye edildi haberleri bugün dolaşmaya başladı. Gerçek bilgiyi ise muhtemelen önümüzde ki gün izliyor olacağız.

Kısmetse Olur Ceyda için artık bitti. Adnan ile aşka yelken açan ama sonrasında sorunlar ile karşılaşan Ceyda son olarak sürekli kavga etmesi ile gündeme gelmişti. Ceyda’nın sinir krizi geçirdiği görüntüler bile sosyal medyada dolaşmaya başlamıştı. Elbette tam olarak net bilgi yok ama söylentilere göre çok yakında gerçek ortaya çıkacak.

Sosyal medaya dolaşan haberler ise şöyle

Biliyorsunuz geçen haftaya Ceyda ve yapım Ekibinden Yasemin Tüzmen kavgası damga vurmuştu ve sosyal medyada tepkilerin çok büyümesinden dolayı Ceyda ve Yasemin arasındaki ses kayıtları yapım tarafından ifşa edildi.. ( dinlemek isteyenler için sayfamızda bu olayla ilgili tüm ses kayıtları ve videolar var ) Son ses kaydında da çok net anlaşılıyor ki Ceyda büyük bir baskı altında ve sözleşme gereği hiçbir şekilde itiraz Hakkı da bulunmuyor..O günden beri de Ceyda hep sıkıntılı..Dün de Ceyda, Melis, Adnan ,Mehtap ,Erdem ve Ali Kuruçeşme de çekimdelerdi , Tekneyle açıldılar ..yapım tarafından organize edilen çekim de Adnan'la aynı ortamda olmak istemeyen Ceydanın yüzü çok asıktı..Bu yapılan çekimi ve teknede yaşananları büyük ihtimalle önümüzde ki hafta izleyeceğiz...Ceyda bugün ki Çekimde de herşeye itiraz ettiği gerekçesiyle Yasemin'le tekrar bir kavga yaşadı..Olay fazlasıyla büyüdü ve Ceyda polisleri çağırdı..Ceydanın polisleri çağırması sonucu yapım ekibi çok sinirlendi ve apar topar Ceydanın diskalifiye kararı verildi..Sözleşme gereği de aldığı ücretleri geri ödeyecek ..

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×