Kalbim Egede Kaldı Nerede Çekiliyor? Kalbim Egede Kaldı Oyuncuları
Yaz ekranlarının sevilen dizilerinden Kalbim Egede Kaldı Bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Kalbim Egede Kaldı dizisinin fragmanı yayınlandı mı diye merak içinde olan izleyiciler diziyi bu akşam izleyebilecek. Kalbim Egede Kaldı dizisinin sevimli ve neşeli karakterleri Zeliş ve Mustafa’nın yeni maceraları merakla bekleniyor. Zeliş ve Mustafa evlenebildi mi sorusu dizi izleyicilerinin en merak ettikleri arasında yer alıyor. İşte Kalbim Egede Kaldı Dizisinin son bölümü özetini sizler için derledik.

Birbirleriyle geçinemeyen iki ailenin birbirine zıt karakterli çocukları Zeliş ve Mustafa’yı bir noktada birleştiren Iraz Ninedir. Iraz Ninenin vaat ettiği büyük mirası kazanmak için evlenmeye karar veren ikili ailelerini ikna etmek için hemen boşanacaklarını söylerler. Âmâ Iraz Nene bu not tadada onları yeni bir oyunla engeller. Iraz Nenenin yeni oyunu nedir ve Zeliş ve Mustafa bu oyun karşısında nesil bir tavır alacak çok merak ediliyor. Boşanma davasını kim açarsa diğerine mirası bırakacağını söyleyen Iraz Nenenin bu planı karşısında gençler çaresiz kalmıştır. Mutlu bir çift portresi çizen Zeliş ve Mustafa mirası kazanabilmek için yeni taktikler geliştirir

 Kalbim Egede kaldı nerede çekiliyor?

İzmir seferi Hisar

Kalbim Egede kaldı Oyuncuları

Alper SALDIRAN(Mustafa KÜRÜK):1984 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncumuz 31 yaşındadır.

Genç nesil onu Beni Böyle Sev dizisinde canlandırdığı Ömer karakteri ile tanır. Anadolu Kartalları dizisinde Fatih rolünü canlandırmıştır. Marmara Üniversitesi Turizm bölümü mezunudur. Son olarak Sağ Salim dizisinde rol almıştır.

Çocukluğundan beri İstanbul’da çalışmaktadır. Çapkın bir gençtir. Veterinerlik bölümünü bitirememiştir. Iraz Ananın torunudur 


Oya UNUSTASI(Zeliş GIPGIP) 1990 İstanbul doğumlu olan güzel sinema oyuncusu 25 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversite Devlet Konservatuvarı bölümü mezundur. Mıss Turkey 2013 yarışmasında finale kalmıştır.

 Son olarak Beyaz Karanfil dizisinde Nergis karakterini canlandırmıştır

İstanbul’da bi firmada müdürlük yapmaktadır. Erkekler ile sevişmek yerine savaşan güzel bir kızdır. Iraz Ananın torunudur.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×