İşte Benim Stilim Final Gecesi Ne Zaman? İşte Benim Stilim  All Star Kim Elendi? 150 Bin Lida Ödülü Kim Aldı 1. Oldu?
 İşte Benim Stilim All Star sona eriyor ve yeni İşte Benim Stilim ünlüler başlıyor olacak. İşte Benim Stilim final gecesi ne zaman denildiğinde bu akşam Cuma gecesi yapılacağı belirlendi. İşte Benim Stilim All Star All Star kim elendi yanıtı da belli olacak ve asıl kim birinci olacak onun sonucu çıkıyor olacak. İşte Benim Stilim All Star kim birinci oldu ve büyük ödül 150 bin kime gitti bakalım.

Son 6 yarışmacı en güzel elbiseleri ile podyumda olacak ve oy toplamaya çalışıyor olacak. İşte Benim Stilim final gecesi yine ilk olarak bant yayın yapılacak ve sonrasında ise canlı yayına bağlanarak gerçek sonuç yani 1. Ortaya çıkıyor olacak. İşte Benim Stilim All Star 1. Kim olacak derseniz tahmin etmek imkansız için çünkü sonuç ekranlarda anlık olarak yayınlanacak ve bunu belirleyen ise seyircilerden gelen smsler olacak. İstediğiniz yarışmacı için mesaj atarak ona destek vermeye çalışabilirsiniz.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR GİDİYOR ÜNLÜLER GELİYOR

İşte Benim Stilim All Star bitiyor ve İşte Benim Stilim yeni sezon başlıyor. İşte Benim Stilim yeni jüri ise artık belli oldu ve paylaşılmaya başlandı. Neslihan Yargıcı ile Hakan Akkaya yeni gelen iki isim olacak. Herkes heyecan içinde İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi yani İşte Benim Stilim All Star final gecesini bekliyor. Sizlerde İşte Benim Stilim All Star kim birinci oldu yani kim kazandı diye merak ediyorsanız ekran başından ayrılmayın deriz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×