Güneşin Kızları 4. Bölüm Fragmanı! Haluk Gerçek Yüzünü Gösteriyor
 Güneş’in Kızları 4. Bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Güneşin Kızları yeni bölümünde olacaklar televizyon izleyicisinde büyük merak uyandırıyor. Sevilen yaz diziler arasında yerini alan ve her bölümü merakla beklenen Güneş’in Kızları dizisinde Haluk ve Güneş’in evliliği büyük maceralarla devam ediyor. Haluk’un büyük sırrı bu bölümde ortaya çıkacak mı sorusu büyük bir merak konusu oldu.

Büyük bir sürprizle evlenen Haluk’la ve Güneş evliliğinin tadını çıkaramadan yeni sorunlarla yüz yüze kalır. Annesine sürekli sorun çıkaran huysuz Nazlı’da dâhil olmak üzere Güneşin kızları bu evliliği kabullenmiştir.

 Reyting listelerinde üst sıralara hızla tırmanan Güneşin Kızları dizisinin her bölümü izleyici tarafından merakla bekleniyor. Emre Kınay, Evrim Alasya gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi izleyici tarafından hemen benimsendi. Güneş’in Hırçın kızı Nazlı ve Savaş arasında başlayan aşk gittikçe büyümektedir. Savaş daha önce âşık olduğu kız aldığı kolyeyi nazlının boynunda görünce şok olur. Haluk’un oğlu Ali ile Selin’in arasında yaşanan gerginlik ailede büyük gerginliğe yol açar. Her bölümde heyecanın doruk yaptığı dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

Güneşin Kızları 3.bölüm özet

Selin yüzünden sinir krizleri geçiren Ali’nin bu krizi aile içine bomba gibi düşer ve Rana bunu da fırsat bilerek Haluk’a iki ailenin bir arada olmaması gerektiğini belirtir. Ancak Haluk ile Güneş artık evlidir. Selin’in Ali’ye söylediklerinden dolayı hayal kırıklığı yaşayan Güneş ileHaluk Ali ve Selin’i kkarşılarına alıp konuşmak isterler. Selin Ali’den özür diler ve Ali de iyi niyetli olarak olayları kapatma taraftarıdır. Annesinin başına gelenlerden dolayı çok üzülen Nazlı ise artık değişme kararı alacaktır. Savaş’ı da bu uyum sürecine dahil eden Nazlı bilmeden yapacağı şeylerle yeni krizlerin yolunu açacaktır.  

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×