Esra Erol Yeni İmajı İle Şaşırttı? Esra Erol Ne Zaman Başlıyor?
 Yaklaşık 5 aylık hamile olmasına karşın TV ekranlarına son vermeyen ve devam eden Esra Erol yeni imajı ile şaşırttı. Özellikle hamilelik döneminde sarışın olmayı seçen Esra Erol sarı saçlı hali ile şaşırttı. Esra Erol ne zaman başlıyor diye merak edenler için henüz tarih net değil ama doğum yapana kadar devam edecek gibi duruyor. Yeni sezon Esra Erol muhtemelen bu ay sonu ekranlara gelecek gibi.

Esra Erol sapsarı saçları ile ATV ekranları için yeni tanıtım klibini çekti.  Esra Erol yeni sezona merhaba diyor ve ne zaman başlayacak haberleri için henüz açıklama yapmıyor. Hayranları takipte kalıyor ve özellikle hamilelik ile ilgili anılarını ve en çok da bebeğin cinsiyetini merak ediyorlar.
Esra Erol yaklaşık 4 aydır Hamile m sorularına yanıt vermiyordu ama artık Esra Etol hamile mi sorularına dayanamadı ve 2. çocuk beklediğini açıkladı. Sonrasında ise merak edilen Esra Erol kaç aylık hamile oldu. Esra Erol bebeğinin cinsiyeti de bugün belli oldu ve konuk olarak gelen bir aday, Ali İdris'e bir erkek kardeşi geldiği için sizi tebrik ederim dedi ve Esra Etol da teşekkür ederek cinsiyeti açıklamış oldular.
İnternette gezen diğer haberlere göre ise Esra Erol'un bebeğinin cinsiyeti kız olarak paylaşılmış. Yani henüz tam anlamı ile cinsiyet belirgin değil ve hayranları oldukça merak ediyor.

Bir erkek evladı sahib oln Esra Erol hamileliğini ekran önünde yaşamayacak çünkü proğramı sezon fnali yapıyor. Esra Erol bebeğinin cinsiyeti belli oldu ama ne zaman doğpum yağacağı yani kaç aylık hamile olduğu ise halen bilinmiyor. yaklaşık olarak 4 aylık hamile olduğu düşünülüyor.

Ali Özbir ile dünya evine girdikten sonra oğlu İdris Ali'yi kucağına alan Esra Erol geçen sene bir kez daha hamile kalmış ama bebeğini düşürmüştü. Esra Erol bu durumu gözyaşları içinde anlatırken geçtiğimiz günlerde hamileliğini ilan ederken gözlerinin içi gülüyordu. Esra Erol'un ikinci bebeğinin cinsiyeti nedir?

Ünlü izdivaç programının sunucusu Esra Erol hayranlarını sevindirecek bir haber verdi.Ünlü sunucu programında hamile olduğunu açıkladı ve sevenleri bu habere çok sevindi.Esra Erol Hamile dеdikоdulаrınа geçtiğimiz günlеrdе Esra Erol’u dışаrdа görеn bаsın mеnsuplаrı Hаmilеmisiniz yаnıtınа kаçаmаk cevap vеrmişti
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×