Eser Yenenler Öldümü? Trafik Kazasında Öldü Dediler Sosyal Medyayı Karıştırdılar
 Sosyal medyada dolaşan Eser yenenler öldümü haberi olay yaratmaya başladı. Aslında bu durum sadece sosyal medyadan çıkan ve aslını ortaya koymayan bir durum olsa da, hem Eser Yenenler hayranları hem de bu durumu okuyup merak edenler Eser Yenenler trafik kazasında öldü haberlerinin doğru olup olmadığını araştırmaya başladı. Ünlü sanatçının ise herhangi bir rahatsızlığı yok ve hayatına devam ediyor. Bu durum ise tamamen sosyal medya yalanlarından biri

Daha önce de birçok ünlü için bu gibi haberler çıkmış ve yalan olduğu elbette anlaşılmıştı. Bu haberler özellikel twitter gibi sosyal medya alanlarında kasıtlı mı yapılıyor yoksa gerçekten isim benzerlikleri gibi mi yayılıyor bilemiyoruz ama zaman zaman kişiler özellikle de ünlü isimler bu gibi haaberler il karşı karşıya kalabiliyorlar.

Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli programın yazarlarından biridir.Ayrıca oldukça yetenekli bir isimdir.Eser Yenenler Nereli? kendisi 14 Şubat 1984 yılında Bursa’da dünyaya gelmiş bir isimdir.Çok küçük yaşlardan itibaren Tiyatroya başlamıştır.İlk ve Orta Okulu Bursa’da okumuştur.Üniversiteyi ise Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü okuyarak tamamlamıştır.2 Tane ablası bulunmaktadır.Daha 6 yaşındayken Babasını kaybetmiştir.

Her sene Çakırkeyf adlı rock grubuyla lisenin mezuniyet törenine katılmayı sevmektedir.

Daha sonra Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu’nda, Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, İstanbul Akademi Hayat’ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan‘ın yönettiği BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) Mutfak’ta yer almıştır.

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuğu başarıyla yapmış ve herkes tarafından sevilen bir isim haline gelmiştir.

2003 yılı onun için çok önemli bir yıl olmuştur.İlk televizyon tecrübesi Aliye dizisinde Özgür isimli karakterini canlandırarak ün yapmıştır. Bir dönem Star tv’de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programınıda başarıyla sunmuştur.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
muhammed acar 13 ay önce

Allah rahmet eylesin

Misafir Avatar
Murat murat İstanbul 2 yıl önce

Öldüyse ölmüştür ölmediyse ölmemiştir ne yani ölemezmi dangalaklar, sahi kim lan bu eser mi kesermi her ne boksa.

Misafir Avatar
önder 2 yıl önce

Allah belanizi bu yalan haberi yayinlayan

Misafir Avatar
Yahya kaya 3 yıl önce

Aq fake piçleri annalarnı bile sosyal medyada paylaşırlar varlığnız oksijen israfı inanmayın bunlara aq piçler dir.

Misafir Avatar
Cem Akkılıç 3 yıl önce

ne biçim site bu mü ayri yazilir.

Misafir Avatar
Mert 3 yıl önce

Gereksiz bi adamdı zaten boşa nefes alıp veren şişko

Misafir Avatar
Gül 3 yıl önce

Siz birşey bulamıyonuz büsürü şehitlerimiz var ken niye böyle yalan yere laf cıkarıyonuz Allah hım kimsenin acı gününü göstermesin amin

Misafir Avatar
abdulah 3 yıl önce

hep yalan hep yalan bence olmedi olduyse alah rahmet elesin bas saligi dilerim