Ece Erken Neden Boşanıyor? Ece Erken'in Serkan Uçar İle Boşanma Dilekçesinde Neler Var?
 Ece erken 1 yılık eşi Serkan Uçar için 6 ay uzaklaştırma kararı aldı ve boşanma dilekçesini sundu. Ece Erken neden boşanıyor soruları ve merakları da giderilmeye başlandı. Eşinin duygularını kontrol edemediğini ve şiddet eğilimli olduğunu öne sürdü. Ece Erken boşanma dilekçesinin ayrıntılarını sizlere haberimizde aktarıyor olacak ve Ece Erken son dakika haberlerini iletmeye devam ediyor olacağız. Eşi Serkan Uçar ise iddiaları ret ediyor ve aile terbiyesi ile büyüdüğünü İnstagram sayfasında dile getiriyor.

Ece Erken , Serkan Uçar tarafından sık sık küçük düşürücü laflara maruz kaldığını ve hamile iken dahi şiddet gördüğünü içeriyor. Hatta hamişle iken bebeğini düşürme tehlikesi bile geçirdiğini dile getşren Ece Erken, ifadesinde  Serkan Uçar tarafından tehtid edldiğini dile getrdi. Hüriyet gazetesinin ele geöirdiği Serkan Uçar ve Ece Erken boşanmasının arka perdesini yayınlayarak sözleri taraflara bıraktı

İddiaya göre; Ece Erken’e ait Ortaköy’deki evde oturan çiftin evliliği, Serkan Uçar’ın kusurlu hareketleri nedeniyle çatırdadı. Uçar, eşini sık sık aşağıladı, tehdit etti ve şiddet uyguladı. Eşinin ailesini de aşağılayan Uçar, her defasında özür diledi, ancak bu tür davranışlarda bulunmaya devam etti. Hamileliği süresince eşinin gösterdiği şiddet eğilimi nedeniyle defalarca hastaneye gitmek zorunda kaldığını söyleyen Erken, kocasının bu davranışları nedeniyle çocuğunu kaybetme tehlikesiyle karşılaştığını öne sürdü.

Dilekçede, Ece Erken’in kocasıyla kavga ettiği bazı zamanlar 155 Polis İmdat’ı aradığı, hayatından endişe ettiği gerekçesiyle yardım istediği ifade edildi. Tüm bu olumsuzluklardan sonra çocuğunu dünyaya getiren Erken’in kocasının düzeleceğine, şiddet eğiliminden vazgeçeceğine inandığı için beklediği anlatıldı.

ce Erken’in şiddet eğilimi nedeniyle kocasından ısrarla doktora gitmesini istediği kaydedilen dilekçede şu ifadeler yer aldı: “Doktora giden Serkan Uçar başladığı tedaviye, evlilikte olduğu gibi gönüllü davranmadı. Son dönemde hem eşini hem de eşinin ailesini ölümle tehdit etmeye başladı. Geçtiğimiz ay kocası tarafından Ece Erken’in cep telefonuna ‘Seni öldüreceğim. Seni keseceğim. Bunları mahkemeye ver. Beni ne yapacaksın kapıdayım, al beni içeri. Ulan sen beni bırakırsan seni öldürürüm. Senin sonun olurum. İlk seni sonra kendimi öldüreceğim. Bunu bil’ şeklinde mesajlar geldi.”

http://www.hurriyet.com.tr/Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×