Ceren Hindistan Kimdir? Ceren Hindistan İnstgram Hesabından Hamileyim Mutluyuz Dedi
 Ceren Hindistan kimdir sizler için araştırdı. Oldukça gündemi meşgul eden ceren hindistan hamile mi değil mi soruları ile gündemi meşgul etti. Hamileyim demesine rağmen büyümeyen karnı ile dikkat çeken Ceren Hindistan hangi dizide oynadı ve ceren Hindistan gerçekten hamile mi inceleyelim.

1989 doğumlu olan ceren Hindistan, televizyon dizilerinden tanınıyor. Bundan yaklaşık 9 ay önce erkek arkadaşı olan Ümit aslan ilke gündem olan Ceren Hindistan evli olmamasına rağmen hamileyim demişti ama ortada henüz bir bebek ve daha doğrusu büyümeyen bir karın olduğu içinde herkes tarafından yalanlanmıştı. Ceren Hindistan İnstagram sayfasından açıklama yaptı ve mutlu olduklarını ve hamileliğinin son aylarına girdiğini açıkladı.

 

Çok yakın zamanda doğum yapması beklenen ceren Hindistan ümit aslan ile mutluluk pozlarını paylaşmaya devam ediyor

Ümit aslan bir iş adamı ve oldukça varlıklı bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce de iki kez imam nikâhlı olarak yaşayan ve birisinden de küçük bir çocuğu olan  Ümit Asan son olarak Ceren Hindistan ile gittiği Umre resimleri ile de tanınmaya başladı.

Eski imamlı eşi olan ve aynı zamanda amcasının kızı olan Rojbin ise bu ilişkiyi Ceren Hindistan bilerek başladı ve para peşinde olan bir kadından farkı yok dedi.  Aynı zamanda Ceren Hindistan ile İnstagram mesajlaşmaları ise oldukça dikkat çekiyor.

‘Ceren’e şampanya patlattı, bizi aç bıraktı’

Oyuncu Ceren Hindistan ile birlikte olan Ümit Aslan’ın Van’daki imam nikahlı eşi konuştu. 2013 yılında Aslan ile bir köy düğününde evlendiklerini söyleyen Güneş Aslan, “Ceren’e şampanya patlatırken bizi aç bıraktı” dedi.

"8 HAFTALIK HAMİLEYİM"

"8 haftalık hamileyim" diyen Ceren Hindistan, imam nikahı kıydığı Ümit Aslan'ın diğer imam nikahlı eşi Güneş Ç. ile Instagram'dan kapıştı.

 

Güneş Ç: Ailen olmadığı için zengin adam peşindesin. Özlem Çetinkaya adında imam nikahlı bir karısı daha olduğunu biliyor musun?

 

Ceren H: Özlem'i biliyorum. Seninle evliyken görüşmüş onunla

 

Güneş Ç: Yazıklar olsun.

 

Ceren H: Ya ben ne yapayım.

 

Güneş Ç: Bana yaşattıklarını sen de yaşarsın inşallah. "Nikah yapacağım" diye kandırdı beni.

 

Ceren H: Yok zaten nikah yapmaz, bana da yapmıyor. Ama çocuğuma sahip çıkıyor. Bir farkımız yok.

 

Güneş Ç: Nasıl güvenip çocuk yaptın?

 

Ceren H: 8 hafta olmuş. Aldırmamı istemedi.

 

Güneş Ç: Umarım öyle bir hale gelirsin ki gökteki kuşlar oturup halinize ağlar.


Köydeki yöresel düğününden sonra Antalya’ya yerleştiklerini belirten Güneş Aslan birlikte oldukları dönemde eşi Ümit Aslan’ın Ceren Hindistan ile tanışıp görüşmeye başladığını iddia etti. VATAN’a çarpıcı açıklamalarda bulunan Güneş Aslan şöyle konuştu: “Ümit ile 23 Haziran 2013 tarihinde, yöresel bir düğün ile Van’da evlendik. Düğün sonrası Antalya Konyaaltı’na taşındık. Evliliğimizden 21 Haziran 2014 tarihinde Efrim Mina ismini verdiğimiz bir kızımız oldu. Kızımızı nüfusuna kaydetti. Ancak yaşanan tüm güzellikler Ümit’in Ceren Hindistan ile tanışmasından sonra değişti. İlişkiyi öğrendikten sonra adeta sokağa atıldık. Van’daki baba evime sığındım. Çocuğumu aramıyor bile. Bu nedenle nafaka ve manevi tazminat davası açtım. Ümit, beni ilişkimiz devam ederken aldattı. Sevgilisine şampanya patlatan, Sevgililer Gününde umreye götüren Ümit, benim kredi kartımı iptal etmeyi ihmal etmedi.”


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×