Ceren Hindistan Doğum Yaptı! Ümit Aslan Baba Oldu!
 Ceren Hindistan beraber yaşadığı ümit Aslan’dan hamile kalmış ve bir evlat bekliyorlar. Herkes bu hamilelik yalan ve ilişki bitti dediyse de Ceren Hindistan doğum yaptı ve bebeğini kucağına alarak fotoğrafını paylaştı. Ceren Hindistan ve Ümit Aslan bebeğinin resmini de paylaştı ve normal doğum olduğunu da ekledi. Ceren Hindistan hamile mi lafları da böylelikle gerçek sonucuna ulaştı ve çiftin kız bebekleri dünyaya geldi

Ceren Hindistan büyümeyen karnı ile herkesi şaşırtıyordu. Birçok kişi böyle bir hamilelik yok bile dediler ama gerçek sonuç ortaya çıktı. Allah analı babalı büyütsün diyor ve bu sevimli bebeğin resmini sizler ile paylaşıyoruz.

Çok şükür bebeğimize kavuştuk. Kızımız Arya Rima ASLAN 25 Temmuz 2015 tarihinde Antalya Memorial Hastanesi'nde normal doğum yolu ile dünyaya gelmiştir. Başta tüm hamilelik sürecinde bizimle ilgilenen kıymetli doktorumuz Prof. Dr. Mehmet Şimşek'e, güzel hemşirelerimize, tüm Memorial çalışanlarına ve bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederiz. Bu güzel haberi dualarını esirgemeyen tüm sevenlerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah

Ümit aslan bir iş adamı ve oldukça varlıklı bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce de iki kez imam nikâhlı olarak yaşayan ve birisinden de küçük bir çocuğu olan  Ümit Asan son olarak Ceren Hindistan ile gittiği Umre resimleri ile de tanınmaya başladı.

Eski imamlı eşi olan ve aynı zamanda amcasının kızı olan Rojbin ise bu ilişkiyi Ceren Hindistan bilerek başladı ve para peşinde olan bir kadından farkı yok dedi.  Aynı zamanda Ceren Hindistan ile İnstagram mesajlaşmaları ise oldukça dikkat çekiyor.

‘Ceren’e şampanya patlattı, bizi aç bıraktı’

Oyuncu Ceren Hindistan ile birlikte olan Ümit Aslan’ın Van’daki imam nikahlı eşi konuştu. 2013 yılında Aslan ile bir köy düğününde evlendiklerini söyleyen Güneş Aslan, “Ceren’e şampanya patlatırken bizi aç bıraktı” dedi.

"8 HAFTALIK HAMİLEYİM"

"8 haftalık hamileyim" diyen Ceren Hindistan, imam nikahı kıydığı Ümit Aslan'ın diğer imam nikahlı eşi Güneş Ç. ile Instagram'dan kapıştı.

 

Güneş Ç: Ailen olmadığı için zengin adam peşindesin. Özlem Çetinkaya adında imam nikahlı bir karısı daha olduğunu biliyor musun?

 

Ceren H: Özlem'i biliyorum. Seninle evliyken görüşmüş onunla

 

Güneş Ç: Yazıklar olsun.

 

Ceren H: Ya ben ne yapayım.

 

Güneş Ç: Bana yaşattıklarını sen de yaşarsın inşallah. "Nikah yapacağım" diye kandırdı beni.

 

Ceren H: Yok zaten nikah yapmaz, bana da yapmıyor. Ama çocuğuma sahip çıkıyor. Bir farkımız yok.

 

Güneş Ç: Nasıl güvenip çocuk yaptın?

 

Ceren H: 8 hafta olmuş. Aldırmamı istemedi.

 

Güneş Ç: Umarım öyle bir hale gelirsin ki gökteki kuşlar oturup halinize ağlar.


Köydeki yöresel düğününden sonra Antalya’ya yerleştiklerini belirten Güneş Aslan birlikte oldukları dönemde eşi Ümit Aslan’ın Ceren Hindistan ile tanışıp görüşmeye başladığını iddia etti. VATAN’a çarpıcı açıklamalarda bulunan Güneş Aslan şöyle konuştu: “Ümit ile 23 Haziran 2013 tarihinde, yöresel bir düğün ile Van’da evlendik. Düğün sonrası Antalya Konyaaltı’na taşındık. Evliliğimizden 21 Haziran 2014 tarihinde Efrim Mina ismini verdiğimiz bir kızımız oldu. Kızımızı nüfusuna kaydetti. Ancak yaşanan tüm güzellikler Ümit’in Ceren Hindistan ile tanışmasından sonra değişti. İlişkiyi öğrendikten sonra adeta sokağa atıldık. Van’daki baba evime sığındım. Çocuğumu aramıyor bile. Bu nedenle nafaka ve manevi tazminat davası açtım. Ümit, beni ilişkimiz devam ederken aldattı. Sevgilisine şampanya patlatan, Sevgililer Gününde umreye götüren Ümit, benim kredi kartımı iptal etmeyi ihmal etmedi.” 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Gewdan Aşireti 3 yıl önce

ümit aslan köpeği vana gel bak sana ne olacak gevdan aşireti sana biliyorum ne yapacak