Bu Stil Benim’de Kim Elendi? Nazlı Hamarat Elendi Mi? Yarışmaya Yeni İsimler Katılıyor?
 Bu Stil Benim All Star olarak yaklaşık 2 aydır yenden ekranda ve en çok beğenilen isimler yarışarak elenmemeye çalışıyorlar ama bu akşam Bu Stil Benim’de kim elenecek bakalım.  Bu Sil Benim’de kim elendi sorusunun yanıtı olarak birçok kişi Nazlı Hamarat2ı işaret ediyor olsa da, henüz yayınlanmadığı için Nazlı Hamarat elendi mi tam olarak bilinmiyor.

Bu Stil Benim’de kim elendi yanıtları bir hafta öncesinden belli oluyor ve bilgiler sızdırılmaya başlanıyor. Bu konuda bazen tabi ki yanlış bilgilerde sızdırılmış olabilir. Dolayısı ile tam olarak şu isim ya da bu isim elenmiş demek doğru olmayacaktır. Bu hafta 802ler ve 90’lar konsepti ile yarışan yarışmacıların içinde en az puanı alan kişi elemeye çıkıyor ve jüri üyeleri bir kişiye gitsin diyerek yarışmaya veda etmesini sağlıyor. ,Geldiği günden bu yana Nazlı hamarat oldukça rüküş giyinerek zaten tepki çekiyordu ama bu hafta da jüri karşısına çıkışı ile gitmesi gerçek olabilir.

Bu hafta Bu Stil Benim’e yeni isimler yeni yarışmacılar katılıyor olacak. Gelen bilgiler arasında bu ahfat Zeynep adlı eski yarışmacının gelişi ile gelen bilgi oluyor. Pazartesi günü yapılacak yayın ile yeni yarışmacılar ekran karşısına çıkmış olacak. Bakalım Bu Stil Benim’de kim elenecek ve yarışmaya yeni katılan yarışmacılar kimler olacak?

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×