Bu Stil Benimde Kim Birinci Olacak? Bu Stil Benim Final Gecesi 12 Haziran
 Uzun bir süredir aralıksız olarak yayına devam eden Bu Stil Benim final gecesi ile karşımıza ve dolayısı ile de Bu stil benimde kim birinci olacak cevabı da açıklanıyor. Bu Stil Benim de birinci kim olacak diye merak ediyorsanız bunu sizlerin belirleyeceğini unutmayın. Bu Stil Benim halk sms oyları ile belirlenecek ve bu tarz benim diyen kadınlardan biri ödülü almış olacak.

İşte Benim Stilim de 5. olan yarışmacı Zeynep KARACA oldu

İşte Benim Stilim de 4. olan Gülşah YILMAZ oldu

İşte Benim Stilim de 3. olan Çağla ÇETİNÖZ

İşte Benim Stilim de 2. Olan Şilan Makal

İşte Benim Stilim de 1. Olan Ezgi ÜNAL
Sizlerde Bu Stil benimde birinci olacak kişiyi belirlemek için sms göndererek katılabilir ve şanslarını arttırabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi sönesinde bant yayını yapılıyor olacak ve sonrasında ise sizlerin sms oylaması başlıyor olacak. Bu Stil benim de final kim kazandı ve kim birinci olacak yanıtlarını bulmak çok kolay değil çünkü ancak yapılacak olan program sonrası açıklanıyor olacak. TV 8 ekranlarında yaklaşık saat gece 12 sularında sms oylaması başlayacak ve tüm yarışmacılar o anda yine stüdyoda olacaklar. İki farklı kıyafet giyecek ve sizlerden en iyi oyu almaya çalışacaklar. O sebeple de bu büyük yarış onlar için çok önemli olacak.

BU stil Benim finale kalan yarışmacılardan en çok Silan Makal olacak gibi duruyor. Oldukça fazla fanı olan yarışmacı bakalım istenilen sayıda oy almayı başaracak mı? Diğer yarışmacılar ise Gülşah, Ezgi, Zeynep ve Gülşah olacak.

Öykü Serter her zaman olduğu gibi yarışmanın finalini de sunacak ve sonrasında Program bir aylık bir ara dönem tatiline girecek. Yapılan bilgilerin içinde Bu Stil Benim tekrar başlayacak ve hem de all star kadrosu ile oldukça iyi izlenimler hak edecek gibi duruyor. Sizlerde oy vermek istediğiniz yarışmanın adını yazarak oy gönderebilir ve kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bu Stil benim yarışmacılarına oy vermek için ise sayfayı tıklayarak sms numaralarını alabilirsiniz.

Bu Stil Benim Sms numaraları


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
gulsum 3 yıl önce

Yarisma guzel ama hic kimse hak ederek birinci olmuyor cunku hak eden tek kisi gulsah