Bu Stil Benim'de Kim Elendi? Gizem Yarışmaya Veda Etti
 Yepyeni formatları ile karşımıza çıkan Bu Stil Benim elem gecesinde yine herkes göz doldurdu <<Retro akşamı ile karşımıza çıkan Bu Stil Benim’de kim elendi detaylı olarak inceleyelim ve son ikiye kalan kişiden giden ismi açıklayalım. Bu Stil Benimde kim elendi diyorsanız detayları okumaya devam ediniz

Bu hafta son ikiye kalan isim Gizem ile Tuğçe oldu. Elbette her ikisi de elenmek istemiyordu ama biri yarışmaya veda etti. İşte Benim Stilim kim elendi yanıtı Gizem oldu. Gizem bu hafta yarışmaya üzüntü ile veda etti ve hayranlarını da üzerek yarışmadan ayrılmış oldu.

GERİ GELME ŞANSI OLABİLİR?

Bu Stil Benim geri dönen yarışmacılarda olacak elbette. Bu sebeple giden herkesin geri helme hakkı saklı olacaktır. Şuanda henüz belli olmasa da, iddialı yeni simler yarışmaya girebilir

10 BİN BÜYÜK ÖDÜLÜ KİM ALACAK

10 bin büyük ödülü kim alacak diye merak edenleri biraz daha heyecanlandırmak istiyoruz. Her eleme gecesinde birisi en başarılı giyinme tarzına ulaşanın 10 bin lira ödülünü de almış oluyor.

İŞTE BENİM STİLİM KONUKLARI

İşte Benim Stilim cumartesi gecesi elemesinde İlyas Yalçıntaş ve Aydilge konuk olarak katılacaklar. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde önce haftanın birincisi ve 10 bin liralık ödülün sahibi belirlenecek. Ardından da 'kim elendi' sorusunun yanıtı ortaya çıkacak. 

NAZLI HAMARAT EŞİNİN 40'I ÇIKMADAN GELDİ SÜPER MİNİSİYLE...

Boğazı kesilerek öldürülen eşi Emir Şaşmaz 'ın 40'ı bile çıkmadan İşte Benim Stilim All Star yarışmasına dahil olan Nazlı Hamarat haftanın olayı oldu. Nazlı Hamarat bütün hafta siyahlar giyeceğini ve yasta olduğu için dekolte kullanmayacağını söyledi. Ancak bu sözünü üç gün sonra çiğneyip süper mini bir elbiseyle podyumda boy gösterdi. Ayşegül Doğan da Nazlı Hamarat 'a 'yas sebebiyle dekolte giymeme' kararını hatırlatarak eteğinin çok kısa olduğunu söyledi. Jüri üyeleri de Nazlı Hamarat'ın süper mini eteğini eleştirdi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×