Beren Saat Kösem Sultan İle Karşınızda! Kösem Sultan Beren Saat Fragmanı Yeni? Kösem Sultan 7.Bölüm Fragmanında Beren Saat Şoku

İstenilen ilgiyi görmediği düşünülen Kösem Sultan yeniş bir soluk ile bu ahfat ekranda olacak. Beren Saat Kösem Sultan ile nihayet göründü. Kösem Sultan 7.bölüm fragmanında ilk kez Beren saat göründü ve sinyalleri verdi. Beren Saat bu hafta yer almaya başlayacak. Beren Saat Kösem Sultan 7.bölüm 1.fragmanında konuşuyor ama tam olarak bu hafta ekrana gelecek mi bilinmiyor. Beren Saat Kösem Sultan yeni fragmanı ile karşınızda.

Perşembe akşamları gelen ve son bölümde Padişah Ahmet2in hastalanması ile son bulan Kösem Sultan’da işler biraz hızlı işliyor. Aslında daha sonra gelmesi beklenen Beren Saat Kösem Sultan dizisine daha hızlı bir giriş yaptı gibi görünüyor. Dolaylısı ile de bakalım Kösem Sultan 7.bölüm 2çfragmanında neler olacak ve merak edilenler yanıtlanacak mı?

Kösem Sultan için eleştirilerde bitmek bilmiyor. Herkes daha soğuk ve donuk bulduğunu ekliyor ki bu reytinglerden de belli oluyor. Beren saat gelişi ile hareket verecek mi bilmiyoruz ama haftaya gösterilecek bölümden sonra bizce gerçekler ortaya tam olarak çıkıyor olacak. Sizlerde Kösem Sultan yeni bölüm fragmanını yani Beren Saat Kösem Sultan fragmanını görün ve izleyerek yorumlarınızı bizler ile paylaşın istiyoruz. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×