Acil Aşk Aranıyor hangi kanalda başlayacak? Acil Aşk aranıyor 19.bölüm hangi gün yayınlanacak? 18 Ekim
 Acil Aşk Aranıyor dizisi gençlerin en çok sevdiği diziler haline geldi ve Acil Aşk Aranıyor yeni sezon bölümü merakla bekleniyordu. Acil Aşk Aranıyor 19.bölümü dün gece yayınlanmadı ve herkes büyük bir şok ile bekledi. Peki Acil Aşk Aranıyor neden yayınlanmadı ya da korkulan şey olup Acil Aşk Aranıyor kaldırıl mı? Acil Aşk Aranıyor hangi kanalda başlayacak diye baktığımızda yine Show Tv olarak görüyoruz ama yas nedeni ile dizinin haftaya yayınlanacağı açıklandı.

Acil Aşk Aranıyor dizisi sevenler kendilerini hiç üzmesinler çünkü dün yayınlanması beklenen Acil Aşk Aranıyor, yayınlamam nedeni olarak Ulusal Yas olduğu belirlendi. Böyle kötü, günlerde dizinin yayınlanmasını uygun bulmayan kanal bir hafta erteleyerek haftaya Pazar günü Acil Aşk Aranıyor 19.bölümü yayınlıyor olacak. Dolayısı ile sizlerde bir hafta daha diziyi merakla bekliyor olacaksınız.

Acil Aşk Aranıyor yeni bölüm neden yayınlanmadı? Niçin yok? Gibi soruların cevabını ve daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz. Show Tv ekranlarının sevilen dizilerinden olan Acil Aşk Aranıyor dizisi bu hafta beklenen yeni bölümü yayınlanmadı mı? İşte haberin detayları..

Pazar akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve izleyenleri ekran başına kilitleyen Acil Aşk Aranıyor dizisinin beklenen yeni bölümü yayınlanacak mı? Sorusunun cevabını sizler için derledik. 11 Ekim Pazar akşamı yayınlanması beklenen Acil Aşk Aranıyor dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Ankara’da yaşanan olayların ardından hayatını kaybeden vatandaşlarımız ardından 3 günlük ulusal yas ilan edilmişti. Bu ulusal yas nedeniyle Acil Aşk Aranıyor dizisinin yeni bölümü 18 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak.

 Acil Aşk Aranıyor yeni bölümünde; yaşadığı kötü günleri Sinan sayesinde geride bırakan Nisan, bu kez kaynana krizi yaşıyor. Tesadüfen tanıştığı ve yaşadıkları olaylardan sonra Türkan ile kanlı bıçaklı düşman olan Nisan, kendini sevdiği adamın annesine sevdirebilmek için her şeyi yapmaya kararlıdır. Ancak, bu hiç kolay olmayacaktır. 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×